روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "قریشی: ترابی و پهلوان فوق العاده بودند" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قریشی: ترابی و پهلوان فوق العاده بودند

مدافع ذوب آهن می گوید مجتبی حسینی و مهدی تارتار جزو پاک ترین های فوتبال ایران هستند.

به گزارش "ورزش سه"، ذوب آهن یک گل زودهنگام به پرسپولیس زد و در نهایت بازی به نتیجه تساوی کشید محمد قریشی در خصوص این دیدار به خبرنگار ما گفت: تصمیم گرفتیم از اول بازی پرس کنیم، این اتفاق افتاد و خیلی خوب شروع کردیم، روی ارسال قشنگ مسعود و ضربه سر سعید توانستیم به گل برسیم. می توانستیم در نیمه اول دو گل دیگر به آنها بزنیم ولی استفاده نکردیم. بازی خیلی خوبی بود و پرسپولیس هم برای قهرمانی می جنگید و به علت فاصله کمی که با استقلال داشت خیلی در نیمه دوم تلاش کرد و فشار آورد و موفق شدند گل مساوی را بزنند ما هم توانستیم با یک دفاع تیمی خوب یک امتیاز را بگیریم.اودر مورد حضور پر تعداد هواداران در ورزشگاه ادامه داد: ما واقعا خیلی عشق کردیم. بعد از مدت ها ورزشگاه فولاد شهر پر شده بود، البته سپولیسی ها هم بودند،خیلی حس و حال قشنگی بود و امیدوارم از این به بعد شاهد حضور هواداران در استادیوم ها باشیم.این بازیکن در مورد فحاشی هواداران حریف به فرعباسی عنوان کرد: هوادار وقتی می آید از این اتفاقات هم می افتد و شیرینی فوتبال به این است که یک طرف فحش می دهد و یک طرف تشویق می کند!قریشی در مورد حواشی که برای سرم بی شان مهدی تارتار پیش آمده نظرش را اینگونه بیان کرد: این ها برای بیرون فوتبال است. بعضی ها تیمشان برای قهرمانی می جنگد و تغخت تاثیر هستند و هیجان دارند و به هر چیز چنگ می زنند. یکسری تهمت ها به آقای تارتار زدند، من با آقای مجتبی حسینی و تارتار کار کردم.جفتشان جزو مربیان واقعا پاک در فوتبال ایران هستند. هیچ بازیکن یا مربی نمی آید یکسری صحبت ها بیان کند و معمولا این حرف ها از بیرون زده می شود چون در فوتبال نیستند و از بیرون احساساتی می شوند ولی کسانی که در خود فوتبال هستند و با این آدم ها کار کردند می دانند داستان چیست پس نیازی به توضیح ندارد. منی که با جفتشان کار کردم دارم می گویم واقعا پاک هستند.مدافع سبزپوشان در مورد اینکه کدام بازیکن پرسپولیس بیشتر اذیتش کرد توضیح داد: دو بازیکن پرسپولیس نه تنها دیروز بلکه همیشه فوق العاده هستند؛ مهدی ترابی و احسان پهلوان.وی در مورد اینکه فصل را با چه جایگاهی تمام می کنند گفت: سعی می کنم حدس نزنم. چون ما پنج بازی را عالی نتیجه گرفتیم و دو بازی را باختیم و دوباره مقابل پرسپولیس یک مساوی گرفتیم، بنابراین نمی توان پیش بینی کرد ولی تمام تلاشمان را می کنیم که بتوانیم با بهترین حالت فصل را تمام کنیم.قریشی در پایان در مورد برنامه شان برای دیدار با تراکتور در هفته آینده عنوان کرد: تراکتور از دو بازی اخیرش ۴ امتیاز گرفت و تیم هوادارای که واقعا سخت می باخت را توانستند شکست بدهند. مطمئنا ما هم برنامه خاصی و در زمین خودمان بازی داریم، امیدوارم با یک بازی خوب دست پر از زمین بیرون بیایم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قریشی: ترابی و پهلوان فوق العاده بودند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×