روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "حسرت مهاجم مشهدی‌ها از گل سریع به استقلال (عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حسرت مهاجم مشهدی‌ها از گل سریع به استقلال (عکس)

شهرخودرو به دنبال زدن گل زودهنگام مقابل استقلال بود که گلر آبی ها مانع از این اتفاق شد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان فرهاد مجیدی در شرایطی موفق به زدن گل لحظه آخری و کسب سه امتیاز حساس دیدار مقابل شهرخودرو شدند که نزدیک بود در همان شروع مسابقه و ثانیه های ابتدایی یک گل دریافت کنند و شرایط سختی برای این بازی داشته باشند ولی شوت ابوالفضل عکاشه، مهاجم شهرخودرو تبدیل به گل نشد.عکاشه که مثل دیدارهای اخیرشان تک مهاجم نوک شهرخودرو در دیدار مقابل استقلال بود و انگیزه زیادی برای تکرار گلزنی همانند دیدار با گل گهر سیرجان داشت، لحظاتی پس از شروع مسابقه اولین موقعیت جدی را با توپ گیری از روزبه چشمی خلق کرد و سعی داشت با نفوذ به پشت محوطه جریمه آبی پوشان و ضربه راه دور گلزنی کند که این اتفاق نیفتاد.این مهاجم سرعتی که در تلاش برای زدن سومین گل فصل خود بود، پس از اینکه پایه گذاری اولین موقعیت جدی بازی با استقلال را داشت، در ثانیه ۴۰ اقدام به شوت زنی از پشت محوطه جریمه کرد که توپ روی پای این بازیکن جفت و جور نشد تا ضربه او قدرت کافی برای باز کردن دروازه آبی پوشان را نداشته باشد و دراختیار علیرضا رضایی قرار بگیرد.شهرخودرو در ادامه نیز روی نفوذهای این بازیکن از کناره ها و پشت مدافعان استقلال برنامه داشت که هیچ کدام از آنها به نتیجه نرسید تا مشهدی ها بدون گل زده دیدار مقابل صدرنشین لیگ برتر را به پایان ببرند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حسرت مهاجم مشهدی‌ها از گل سریع به استقلال (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×