روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "فولاد به دنبال هت‌تریک برابر استقلال در اهواز" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فولاد به دنبال هت‌تریک برابر استقلال در اهواز

فولاد که توانسته است در دو دیدار قبلی مقابل استقلال و در اهواز بر این تیم غلبه کند، به دنبال هت تریک در شکست دادن آبی هاست.

به گزارش "ورزش سه"، بالاخره استقلال به یکی از چند دیدار فوق العاده سخت و دشوار خود در هفته های پایانی لیگ رسید. شاگردان مجیدی که برای تثبیت عنوان قهرمانی نیازمند کسب 6 امتیاز از چهار دیدار باقی مانده خود هستند، باید در دیدار هفته بیست و ششم به مصاف فولاد بروند.تیم خوب و یکدست جواد نکونام که توانست نتایج بسیار خوبی را در لیگ قهرمانان آسیا کسب کرده و به عنوان تیم نخست گروه خود راهی مرحله یک هشتم نهایی شود، حریف سرسختی برای استقلال محسوب می شود که آبی ها تجربه خوبی از بازی برابر این تیم در اهواز ندارند.در دو سفر آخر استقلال به اهواز برای دیدار با فولاد، این تیم متحمل دو شکست شد و دست خالی به تهران بازگشت. آبی ها در لیگ نوزدهم و در نخستین دیدار لیگ برتر پس از شیوع کرونا، با سرمربیگری فرهاد مجیدی و با نتیجه دو بر یک برابر تیم نکونام تن به شکست دادند.فصل گذشته نیز و زمانی که محمود فکری روی نیمکت استقلال نشسته بود، این تیم باز هم با نتیجه مشابه دو بر یک برابر فولاد مغلوب شد تا آبی ها در دو تقابل قبلی خود در اهواز، خاطرات تلخی را در یاد داشته باشند.حالا فولاد به دنبال رقم زدن نخستین شکست فصل استقلال در استادیوم شهدای فولاد است. اتفاقی که در صورت رخ دادن آن، منجر به هت تریک پیروزی های نکونام برابر استقلال در اهواز خواهد شد و رکورد شکست ناپذیری تیم مجیدی نیز شکسته می شود.باید این نکته را نیز ذکر کرد که در دیدار فینال جام حذفی فصل گذشته و بر اساس قرعه کشی انجام شده، فولاد میزبان آن مسابقه بود که تیم نکونام در ضربات پنالتی از سد استقلال عبور کرد. هرچند که اهوازی ها تنها روی کاغذ میزبان آبی پوشان بودند ولی با احتساب آن دیدار نیز می توان گفت که فولاد در سه دیدار قبلی که میزبان استقلال بوده، برنده از زمین خارج شده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فولاد به دنبال هت‌تریک برابر استقلال در اهواز از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×