روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "فولاد بهترین تیم ایران در رده‌بندی جهانی" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فولاد بهترین تیم ایران در رده‌بندی جهانی

عملکرد خوب فولاد در لیگ قهرمانان آسیا باعث شد تا آنها در رتبه بندی جهانی تیم های باشگاهی، به بهترین تیم ایران تبدیل شوند.

به گزارش "ورزش سه"، صعود به عنوان تیم نخست به مرحله یک هشتم نهایی آن هم بدون هیچ شکستی، باعث شد تا شاگردان نکونام در رتبه بندیِ جهانی بهترین تیم های دنیا با صعودی چشمگیر به بهترین تیم ایران تبدیل شود.فدراسیون بین المللی آمار و تاریخ فوتبال (IFFHS) در پایان هر ماه میلادی، رده بندی برترین تیم های باشگاهی را از نگاه کارشناسان خود منتشر می کند. در جدیدترین رتبه بندی اعلام شده، فولاد خوزستان موفق شده است با کسب ۹۱٫۵ امتیاز در رتبه ۱۹۲ مشترک دنیا قرار بگیرد.در رتبه بندی ماه گذشته، فولاد در جایگاه ۲۵۸ قرار داشت که نتایج خوب این تیم در آسیا باعث شد تیم نکونام جهش بزرگی در این رده بندی داشته باشد.سپاهان نیز علی رغم حذف از لیگ قهرمانان آسیا، با کسب ۷۴ امتیاز به رتبه ۲۷۷ جهان رسید. آنها پیش ازاین در جایگاه ۴۶۷ قرار داشتند. تیم های نکونام و سپاهان تنها تیم های ایرانی حاضر در میان ۳۰۰ تیم برتر دنیا هستند.در رنکینگ ماه گذشته IFFHS، پرسپولیس و استقلال به ترتیب در رتبه های ۱۳۶ و ۱۵۹ جهان قرار داشتند که اکنون در میان ۳۰۰ تیم برتر جهان نیز حضور ندارند. باتوجه به نتایج خوب این دو تیم در لیگ برتر، به نظر می رسد غیبت در لیگ قهرمانان آسیا سبب سقوط سرخابی ها شده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فولاد بهترین تیم ایران در رده‌بندی جهانی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×