روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "قربانی: مثل هواداران رایکا را فقط در استقلال دیده‌ام" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قربانی: مثل هواداران رایکا را فقط در استقلال دیده‌ام

سرمربی رایکا بابل ابراز امیدواری کرد که سهمیه تیمش در لیگ یک حفظ شود.

به گزارشی "ورزش سه" بعد از تساوی ارزشمند رایکا مقابل مس در مسیر بقا در لیگ یک، پیروز قربانی سرمربی رایکا بابل در واکنش به حضور پرشور تماشاگران بابلی گفت: جا کم بود و ناظر بازی حق داشت، شرایط خطرناکی برای نشستن ایجاد شده بود و نیمه دوم باتاخیر آغاز شد، به نظر من باید فکر کنند؛ واقعا من در شهرهای دیگر این گونه ندیده ام، این همه تماشاچی و تماشاگرانی که واقعا بلد هستند که تشویق کنند و شاید فقط من در استقلال این گونه دیده بودم و باعث افتخارم است که در این تیم دارم کار می کنم.قربانی درباره شرایط فنی دیدار تیمش مقابل مس گفت: بازی آن گونه که من دلم می خواست نبود، چون 6-7 بازیکن مصدوم و محروم داشتیم؛ اهل بهانه نیستم اما سیستم و تاکتیک مان چیز دیگری بود اما روز بازی چند بازیکن مان را از دست دادیم و آن شکلی که دوست داشتم از تیم مان نتوانستم ببینم. فقط و فقط به دنبال وصله پینه بودیم و متاسفانه دست مان خالی بود. البته که این اتفاق برای این بازی نبود، اگر اغراق نکرده باشم، 15-16 بازی است که فقط با 13-14 بازیکن است داریم بازی می کنیم.سرمربی رایکا بابل ادامه داد: مربی بهانه گیری نیستم اما می خواهم از این به بعد بهانه بگیرم چون واقعا به من فشار می آید؛ یعنی هر کاری می کنیم، یک جای تیم متاسفانه به دلیل نبود بازیکن در نمی آید؛ در بازی مقابل مس هم این گونه بود، یعنی ما می توانستیم بهتر از این بازی کنیم اما کل مجموعه مان در اختیارمان نبود.پیروز قربانی در واکنش به شانس بقای تیمش توضیح داد: من بارها به بازیکنان تیمم گفته ام که جدول بیانگر توان فنی و فاصله فنی تیم ها نیست؛ ما متاسفانه به دلیل مشکلاتی که داشتیم و شاید بسیاری از آن ها را هنوز داریم، تیم مان در شرایطی گیر کرد و نتوانست آنطور که باید نتیجه بگیرد. اگر بخواهم همه مشکلات را بگویم، یک مثنوی هفتاد من کاغذ می خواهد! نه وقتش است و نه من آدمی هستم که بهانه بگیرم.وی افزود: فکر می کنم الان تیم رایکا بابل بهترین دستاوردش این است که چندین و چند بازیکن را به فوتبال ایران معرفی کرده است، شما بروید اول فصل لیست بازیکنان مان را ببینید و الان هم بررسی کنید، بازیکنانی که پای شان ایستادیم و الان دارند در لول بالا فوتبال بازی می کنند و این می تواند آینده فوتبال بابل را برای 3-4 سال آینده تضمین کند. امیدوارم باشگاه برنامه درازمدت داشته باشد و آن ها را حفظ کند.قربانی با اشاره جوانگرایی در تیمش گفت: پای این بازیکنان ایستادم و الان بازیکنان مان واقعا دارند خوب بازی می کنند، امیدوارم که تیم مان شرایط حفظ آن ها را داشته باشد. شرایط تیم در جدول ایده آل نیست، نه شخصیت من و نه شخصیت تیم من این گونه است که اینجای جدول باشیم و امیدوارم که ظرف 5 بازی آینده شرایط مان را بهتر کنیم و مطمئنا اتفاقات خوبی خواهد افتاد.سرمربی رایکا درباره حفظ سهمیه بابل گفت: صددرصد همه تلاش مان را می کنیم و باید این اتفاق بیفتد؛ علی رغم همه مشکلات، وظیفه ما خیلی سنگین است که این کار را انجام بدهیم.پیروزی قربانی درباره عملکرد داور مسابقه تیمش برابر مس کرمان گفت: خوب بود؛ باید یاد بگیریم که راجع به داوری صحبت نکنیم. به نظر من البته یک پنالتی حالا صحنه آن هم هست که می توانست برای تیم ما بگیرد و صحنه آن هم وجود دارد. من همیشه دوست دارم احترام بگذارم اما گاهی اوقات فشار زیادی وارد می شود. ای کاش آن پنالتی گرفته می شد، حالا صحنه ای که من دیدم، اگر این صحنه در کرمان و در هجده قدم ما بود، شک نکنید که داور پنالتی می گرفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قربانی: مثل هواداران رایکا را فقط در استقلال دیده‌ام از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×