روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ناصری: امکانات ناچیز داوری نداریم و دنبال var هستیم" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ناصری: امکانات ناچیز داوری نداریم و دنبال var هستیم

دروازه بان تیم پیکان از نبود حداقل امکانات داوری گلایه می کند و معتقد است اگر کمک داور سیستم ارتباطی داشت خطای منجر به گل برای پرسپولیس گرفته نمی شد.

به گزارش "ورزش سه"، محمد ناصری دروازه بان پیکان در خصوص شکست تیم شان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: پس از بازی با استقلال تعطیلاتی داشتیم؛ به خاطر اینکه تیم ما شاکله اش جوان است این تعطیلی ها به ضرر بازیکنان جوان است و از شرایط بازی دور می مانند. ما بعد از این وقفه برگشتیم و یک بازی سخت مقابل پرسپولیس انجام دادیم و نتوانستیم آنطور که باید از موقعیت های مان استفاده کنیم.ناصری راجع به شکست مقابل سپاهان گفت: بازی بعد به مصاف تیم خوب و پرمهره سپاهان رفتیم که خط دفاع هر تیمی را اذیت می کند. بازی نسبتا قابل قبولی داشتیم و موقعیت زیادی به تیم حریف ندادیم. من انگیزه های زیادی مقابل این تیم داشتم چون من فوتبالم را در باشگاه سپاهان شروع کردم و بخش مهمی از فوتبالم را مدیون این باشگاه هستم. علی رغم تمام تلاشی که کردم و سیوهایی که داشتم نتوانستم در این بازی کلین شیت کنم.او ادامه داد: تمام تمرکزمان را روی چهار بازی آینده گذاشته ایم که اولین بازی هم از شهرخودرو شروع می شود که شهر زادگاهم است. با تمام تلاشی که تیم دارد امیدوارم بتوانیم چهار بازی باقی مانده را با موفقیت پشت سر بگذاریم و لیگ را با یک شرایط خوب و ایده آل به پایان برسانیم.گلر پیکان در مورد مسائل و امکانات داوری بیان کرد: در مورد داوری من گلایه دارم. تمام فوتبال درگیر آوردن VAR است اما فراموش کرده ایم که سیستم ارتباطی بی سیم برای داوری نداریم. ما چیزهای پیش پا افتاده را رها کردیم و دنبال اتفاقات بزرگتر هستیم. بازی با پرسپولیس روی گل دوم جلوی چشم کمک داور آن خطا به نفع پرسپولیس اعلام شد ولی به دلیل نبود امکانات ناچیز داوری نتوانستیم به بازی برگردیم. ممکن بود گل مساوی را به آنها بزنیم ولی وقتی گل دوم را زدند کاملا تدافعی بازی کردند و پیروز شدند.ناصری در پایان راجع به عملکردش گفت: شرایطم تا الان خوب بوده است. خیلی دوست داشتم در این دو بازی هم مثل بای های قبلی کلین شیت کنم ولی نشد. تمام فکر و ذکرم این است در بازی ها باقی مانده بتوانم باعث موفقیت تیمم بشوم و جواب اعتماد کادرفنی را بدهم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ناصری: امکانات ناچیز داوری نداریم و دنبال var هستیم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×