روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "هافبک پرسپولیس بازی سپاهان را از دست داد" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هافبک پرسپولیس بازی سپاهان را از دست داد

محمد شریفی هافبک پرسپولیس در آخرین تمرین این تیم پیش از جدال با سپاهان دچار آسیب دیدگی شد.

به گزارش “ورزش سه”، پرسپولیس شنبه آینده در دیداری حساس باید در سیرجان برابر سپاهان قرار گیرد. شاگردان یحیی گل محمدی بعد از توقف برابر ذوب آهن و افزایش اختلاف امتیازی با استقلال در صدر جدول به شش امتیاز، اکنون امیدوارند با کسب نتیجه مقابل دیگر تیم اصفهانی با دستیابی به امتیاز کامل، مانع از قهرمانی زودهنگام رقیب دیرینه شوند.در آخرین تمرین پرسپولیس پیش از دیدار روز شنبه، محمد شریفی هافبک میانی جوان این تیم دچار آسیب دیدگی شده تا غایب قطعی سرخ پوشان پیش از اعزام به سیرجان محسوب شود و از لیست این تیم خط خورد.وحید امیری دیگر بازیکن این تیم است که به دلیل مصدومیت جدال با سپاهان را از دست داده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هافبک پرسپولیس بازی سپاهان را از دست داد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×