روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "اعلام آمادگی تیم رضایزدانی برای شرکت درلیگ برتر" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اعلام آمادگی تیم رضایزدانی برای شرکت درلیگ برتر

رضا یزدانی بعد از دو نایب قهرمانی و قهرمانی با استقلال و صنایع، امسال نیز در لیگ برتر تیم خواهد داشت، اما هنوز نام تیم مشخص نشده است.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم، فصل گذشته لیگ برتر کشتی آزاد با قهرمانی تیم صنایع مازندران با مربیگری رضا یزدانی به پایان رسید. این تیم با شکست فولادین ذوب آمل این عنوان را در مجموعه ورزشی آزادی از آن خود کرد.تیم رضا یزدانی پیش از آن نیز با استقلال نایب قهرمان لیگ برتر شده بود. امسال نیز تیمی که هدایتش را این مربی برعهده دارد، برای حضور در لیگ برتر 1401 اعلام آمادگی کرده است البته هنوز نام اسپانسر و تیم رضا یزدانی اعلام نشده و باید دید این تیم بار دیگر با نام صنایع و یا با اسپانسر و نام جدید در مسابقات حضور خواهد داشت.سازمان لیگ کشتی زمان و ضوابط برگزاری لیگ فصل جدید را اعلام نکرده اما به نظر می رسد همچون سال های گذشته، این رقابت ها بعد از مسابقات جهانی 2022 بلگراد استارت بخورد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اعلام آمادگی تیم رضایزدانی برای شرکت درلیگ برتر از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×