روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "روزبه چشمی بازی با فولاد را از دست داد" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

روزبه چشمی بازی با فولاد را از دست داد

مدافع استقلال به دلیل آسیب دیدگی در بازی با شهر خودرو، نمی تواند تیمش را در دیدار مقابل فولاد همراهی کند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در شرایطی توانست با تک گل دقایق پایانی آرمان رمضانی از سد شهر خودرو عبور کند که روزبه چشمی بازیکنی که از ابتدا در ترکیب تیمش قرار گرفته بود، بین دو نیمه جایش را به زبیر نیک نفیس داد.درحالی که در ابتدا تصور می شد تعویض این بازیکن به دلایل فنی بوده اما در ادامه مشخص شد چشمی در همان دقایق ابتدایی بازی برابر شهر خودرو دچار کشیدگی همسترینگ شده و با وجود این آسیب دیدگی، او تا پایان نیمه نخست در زمین حضور داشت و در نهایت جایش را به نیک نفس داد.روزبه یک روز پس از دیدار با شهر خودرو مورد آزمایش MRI قرار گرفت و در نهایت مشخص شد که مصدومیت این بازیکن جدی بوده و با نظر کادر پزشکی آبی پوشان، قادر به همراهی استقلال در دیدار برابر فولاد نخواهد بود.بدین ترتیب چشمی پس از رودی ژستد به دومین بازیکن غایب استقلال برابر فولاد تبدیل شد. دیدار دو تیم فردا از ساعت 19:45 در استادیوم شهدای فولاد برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " روزبه چشمی بازی با فولاد را از دست داد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×