روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "روزبه چشمی ادامه فصل را از دست داد؟" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

روزبه چشمی ادامه فصل را از دست داد؟

مدافع استقلال به دلیل کشیدگی همسترینگ، علاوه بر دیدار برابر فولاد به نظر می رسد که ادامه فصل را نیز از دست داده است.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در شرایطی توانست با تک گل دقایق پایانی آرمان رمضانی از سد شهر خودرو عبور کند که روزبه چشمی بازیکنی که از ابتدا در ترکیب تیمش قرار گرفته بود، بین دو نیمه جایش را به زبیر نیک نفس داد.درحالی که در ابتدا تصور می شد تعویض این بازیکن به دلایل فنی بوده اما در ادامه مشخص شد چشمی در همان دقایق ابتدایی بازی برابر شهر خودرو دچار کشیدگی همسترینگ شده و با وجود این آسیب دیدگی، او تا پایان نیمه نخست در زمین حضور داشت و در نهایت جایش را به نیک نفس داد.روزبه یک روز پس از دیدار با شهر خودرو مورد آزمایش MRI قرار گرفت و در نهایت مشخص شد که مصدومیت این بازیکن جدی بوده و با نظر کادر پزشکی آبی پوشان، این بازیکن نیاز به استراحتی دوهفته ای دارد.با توجه به اینکه رقابت های لیگ برتر در تاریخ هفتم خرداد به پایان می رسد و نیاز دوهفته ای چشمی برای استراحت، به نظر می رسد که این بازیکن قادر به همراهی استقلال در چهار دیدار باقیمانده لیگ برتر نخواهد بود و این بدترین خبر ممکن برای فرهاد مجیدی و هواداران استقلال است که پیش از این سه مدافع خود به نام های سیاوش یزدانی، حسین مرادمند و عارف آقاسی را نیز به دلایل مختلف از دست داده اند.بدین ترتیب چشمی پس از رودی ژستد، دومین بازیکن غایب استقلال برابر فولاد خواهد بود. دیدار دو تیم فردا از ساعت 19:45 در استادیوم شهدای فولاد برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " روزبه چشمی ادامه فصل را از دست داد؟ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×