روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "رکورد ویژه درخشان در مربیگری تیم‌های تهرانی!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رکورد ویژه درخشان در مربیگری تیم‌های تهرانی!

سرمربی باسابقه و 63 ساله فوتبال ایران روز گذشته با مدیران سایپا به توافق رسید و جانشین امید روانخواه شد.

به گزارش "ورزش سه" حمید درخشان که در سالیان گذشته کمتر در کسوت سرمربی حاضر شده و نفت تهران آخرین تیمی بود که او در لیگ برتر هدایت آن را برعهده داشت؛ البته که سال گذشته قرار بود درخشان در نقش جانشین مجتبی حسینی به مسجدسلیمان برود و هدایت نفت را بپذیرد اما توافقات نهایی نشد تا این سرمربی 63 ساله به لیگ برتر بازنگردد.بعد از 5 سال دوری از عرصه مربیگری، روز گذشته حمید درخشان هدایت تیم دسته اولی سایپا تهران را پذیرفت تا این تیم را از خطر سقوط به لیگ 2 نجات بدهد.نکته جالب درباره حضور او در اکثریت تیم های تهرانی فوتبال ایران است، از هدایت پرسپولیس تا راه آهن، پیکان، نفت تهران و البته حالا سایپا؛ به نوعی می توان گفت که درخشان از زمان آغاز لیگ حرفه ی فوتبال ایران تنها هدایت تیم های استقلال و پاس تهران را عهده دار نبوده و در دیگر تیم های تهرانی به عنوان سرمربی فعالیت کرده که رکوردی ویژه به شمار می رود.تیم فوتبال سایپا با 34 امتیاز در رتبه چهاردهم لیگ یک قرار دارد و در اولین تجربه حضور درخشان روی نیمکت این تیم، خودروسازان دوشنبه هفته آینده در خانه مقابل شاهین شهرداری بوشهر قرار می گیرند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رکورد ویژه درخشان در مربیگری تیم‌های تهرانی! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×