روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "پرسپولیس و بدهی 40هزار دلاری به بنگستون" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرسپولیس و بدهی 40هزار دلاری به بنگستون

شکایت جری بنگستون به فیفا در خصوص مطالباتش از پرسپولیس، این باشگاه را محکوم به پرداخت 40هزار دلار به مهاجم هندوراسی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، جری بنگستون مهاجم اسبق ذوب آهن که در ادامه به پرسپولیس پیوسته بود و یکی از گل های خاطره انگیز این باشگاه در دربی مقابل استقلال را نیز به نام خود کرده، بعد از جدایی از این باشگاه بخشی از مطالبات خود را دریافت نکرده بود که اکنون فیفا حکم به پرداخت 40هزار دلار از سوی پرسپولیس را کرده است.بنگستون اکنون موفق شده حکم مطالبات خود در خصوص این باشگاه را با توجه به دیرکرد دریافت کند و پرسپولیس باید 40هزار دلار به این مهاجم هندوراسی پرداخت کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرسپولیس و بدهی 40هزار دلاری به بنگستون از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×