روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "قیام کوین یامگا علیه 550 دقیقه ناکامی در گلزنی" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قیام کوین یامگا علیه 550 دقیقه ناکامی در گلزنی

از آخرین باری که کوین یامگا برای استقلال موفق به گلزنی شده، 550 دقیقه می گذرد.

به گزارش "ورزش سه"، کوین یامگا فصل را به بهترین شکل ممکن آغاز کرد. بازیکن فرانسوی که از وایله بولد کلاب دانمارک راهی فوتبال ایران شده بود، در همان اولین بازی خود با پیراهن استقلال دو بار دروازه ذوب آهن را باز کرد و این روند خوب خودش را در سایر دیدارها نیز حفظ کرد.این بازیکن توانست تا هفته نوزدهم لیگ برتر 10 بار دروازه حریفان را باز کند و 2 بار نیز پاس گل بدهد تا با آمار تأثیرگذاری مستقیم بر روی 12 گل تیم فرهاد مجیدی، به برترین گلزن این تیم تبدیل شده و در جدول رده بندی برترین گلزنان لیگ نیز در تعقیب گادوین منشا باشد.اما پس از دیدار برابر گل گهر و دو گلی که یامگا وارد دروازه محسن فروزان کرد، این بازیکن دیگر در بحث گلزنی ناکام بود و تنها در جدال برابر صنعت نفت بود که او توانست با یک ارسال دیدنی برای امیرحسین حسین زاده، پایه گذار گل پیروزی بخش تیمش باشد.در این مدت یامگا در دیدار برابر تیم های صنعت نفت، پرسپولیس، پیکان، سپاهان و شهر خودرو در لیگ برتر و همچنین جدال مقابل نساجی در جام حذفی در امر گلزنی ناکام بوده و از آخرین گل این بازیکن 550 دقیقه می گذرد.حالا این بازیکن فرانسوی امیدوار است تا بتواند در نبرد حساس مقابل فولاد به روند ناکامی هایش پایان داده و با باز کردن دروازه این تیم، استقلال را به قهرمانی نزدیک و نزدیک تر کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قیام کوین یامگا علیه 550 دقیقه ناکامی در گلزنی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×