روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "گل‌گهر با لشکری از محروم و مصدوم در دربی" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گل‌گهر با لشکری از محروم و مصدوم در دربی

امیرقلعه نویی در دیدار برابر مس رفسنجان 6 بازیکن خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار ندارد.

کد خبر : 1824230 | 24 اردیبهشت 1401 ساعت 15:56 | 532 بازدید | 1 دیدگاه امیرقلعه نویی در دیدار برابر مس رفسنجان 6 بازیکن خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار ندارد. به گزارش "ورزش سه"، در روزی که مصاف استقلال با فولاد در اهواز و پرسپولیس و سپاهان در سیرجان نگاه های اهالی فوتبال را به خودش جلب کرده است، در کرمان نیز شاهد یک دیدار حساس خواهیم بود و تیم فوتبال گل گهر به رفسنجان سفر کرده تا از ساعت 19:30 مقابل مس رفسنجان قرار بگیرد.این دیداری است که اگرچه محمد ربیعی چند بازیکن اصلی خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار ندارد و ساعتی پیش نیز اعلام شد که شاهین توکلی و ربیع ‍زاده به دلیل مسمومیت از حضور در بازی جا مانده اند، اما در سوی مقابل نیز گل گهر و امیرقلعه نویی 6 بازیکن اصلی خودشان را در دربی کرمان در اختیار ندارند.کادر فنی گل گهر در مصاف با مس رفسنجان آرمین سهرابیان و مهدی تیکدری دو مدافع اصلی شان را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند و چهار بازیکن دیگر این تیم که محمد خانزاده، حسین نخودکار، میلاد زکی پور و محمد منادی هستند به دلیل مصدومیت امکان حضور در دربی کرمان را ندارند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گل‌گهر با لشکری از محروم و مصدوم در دربی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×