روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ورزشگاه مشهد هنوز هم میخ طویله دارد! (عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ورزشگاه مشهد هنوز هم میخ طویله دارد! (عکس)

تصویر جالبی از ورزشگاه ثامن الائمه مشهد پیش از آغاز هفته بیست و هفتم لیگ برتر به ثبت رسیده است.

به گزارش "ورزش سه"، از ساعتی دیگر به میزبانی ورزشگاه ثامن الائمه مشهد، تیم فوتبال شهرخودرو خراسان پذیرای پیکان تهران است و شاگردان سیدعباسی برای بقا در لیگ برتر نیازمند کسب پیروزی بوده و در مقابل پیکانی ها برای ادامه حضور در جمع بالانشینان جدول، به دنبال رسیدن به 3 امتیاز برابر قعرنشین جدول هستند.پیش از شروع مسابقه و در حین بازدید از زمین چمن از سوی بازیکنان دو تیم، تصویر جالبی به ثبت رسید؛ تصویری از یک میخ طویله که به روی زمین چمن محوطه فنی افتاده بود.15 سال قبل و بعد از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل ابومسلم در مشهد، فیروز کریمی سرمربی وقت استقلال با اشاره به وجود میخ طویله در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد، صحبت های جنجالی و البته جالبی را مطرح کرده بود.کریمی در آن مقطع گفته بود: «من تصور می کنم که اینجا اول فصل به جای تخم چمن، سوزن ته گرد کاشتند و با کود و آب به موقع تبدیل به میخ طویله شده است؛ این تکنولوژی ما را در زمین داری می رساند که سوزن فرفره می کاریم و میخ طویله تحویل می گیریم.»عکاس: حامد عراقی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ورزشگاه مشهد هنوز هم میخ طویله دارد! (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×