روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "فولاد با یک تغییر به مصاف استقلال می‌رود" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فولاد با یک تغییر به مصاف استقلال می‌رود

تیم فولاد خوزستان تنها با یک تغییر در دیداری حساس و مهم به دیدار با استقلال می رود.

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر، فولاد در استادیوم خانگی خود فولاد آره نا به مصاف استقلال می رود. شاگردان جواد نکونام پس از موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا، حالا به دنبال اثبات توانایی های خود در لیگ برتر هستند تا به یک رتبه خوب در پایان فصل دست یابند.فولاد برای این دیدار با همان ترکیب آشنا و همیشگی خود وارد زمین خواهد شد و تنها تغییری که در جمع نفرات اصلی ایجاد شده، حضور وحید حیدریه به جای سینا شاه عباسی در ترکیب اصلی خوزستانی هاست.یازده مرد منتخب جواد نکونام برای این دیدار حساس به شرح زیر هستند:شهاب گردان، عارف آقاسی، موسی کولیبالی، مهدی شیری، وحید حیدریه، ساسان انصاری، حمید بوحمدان، آیاندا پاتوسی، محمدرضا عباسی، آرش رضاوند، لوسیانو پریرا

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فولاد با یک تغییر به مصاف استقلال می‌رود از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×