روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "شکایت نساجی از دو ستاره استقلال رد شد" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شکایت نساجی از دو ستاره استقلال رد شد

کمیته انضباطی رأی خود را پیرامون پرونده شکایت باشگاه نساجی از دو بازیکن خارجی استقلال صادر کرد.

به گزارش "ورزش سه" در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال مقابل نساجی به میدان رفت؛ در آن مسابقه آبی ها رودی ژستد و کوین یامگا در ترکیب خود بهره بردند و این اتفاق در شرایطی رخ داد که باشگاه نساجی معتقد بود که دوره اقامت دو بازیکن استقلال در تهران به اتمام رسیده و حضور آن ها در ترکیب آبی ها غیرقانونی است.بعد از پایان مسابقه، باشگاه نساجی شکایت خود را به کمیته انضباطی برد و امروز رأی نهایی این پرونده از سوی کمیته انضباطی صادر شد؛ رأی صادره به شرح زیر است:در خصوص شکایت مطروحه توسط باشگاه نساجی مازندران علیه استقلال تهران مبنی بر استفاده از بازیکنان غیرمجاز رودی ژسته و گوین بامگا در مسابقه مورخ ۹ ۱۲ ۱۴۰۰ از سری مسابقات لیگ برتر با این ادعا که بازیکنان موضوع شکایت به دلیل نداشتن پروانه کار و عدم تمدید ویزا و اقامت غیر مجاز محسوب می شوند با بررسی اسناد و مدارک موجود در پرونده استعلام های به عمل آمده از سازمان لیگ و دفاعیات ارائه شده توسط باشگاه استقلال دلیلی مبنی بر احراز غیر مجاز بودن بازیکنان موضوع شکایت تحصیل نگردید لذا مستند به بند ۱ ماده ۹۵ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال حکم بر برائت باشگاه استقلال و بازیکنان موضوع شکایت صادر می گردد حکم صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی نزد کمیته استیناف خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شکایت نساجی از دو ستاره استقلال رد شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×