روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "شکایت استقلال از مهاجم پرسپولیس رد شد" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شکایت استقلال از مهاجم پرسپولیس رد شد

کمیته انضباطی شکایت باشگاه استقلال از شرزود تمیروف و باشگاه پرسپولیس را رد کرد.

به گزارش ورزش سه، کمیته انضباطی فوتبال ایران در حکم جدید خود شکایت باشگاه استقلال از مهاجم پرسپولیس و این باشگاه با اتهام استفاده از بازیکن غیرمجاز را رد کرد.استقلال معتقد بود که باشگاه پرسپولیس به صورت غیرقانونی شرزود تمیروف را خریداری کرده و باتوجه به پایان مهلت نقل و انتقالاتی در ایران، اعتقاد داشتند که این بازیکن آزاد نبوده و نمی توانسته به پرسپولیس ملحق شود و به عبارتی قراردادش با پاختاکور به اتمام نرسیده بود.شکایت دیگر باشگاه استقلال مبنی بر بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس بود که این اتهام نیز رد شده است.در حکم کمیته انضباطی آمده است: با بررسی اسناد و مدارک موجود، دفاعیات باشگاه پرسپولیس و استعلام های به عمل آمده از سازمان لیگ دلیلی بر احراز غیر مجاز بودن بازیکن شرزود تمیروف به دست نیامد.بنابراین با استناد به بند ۱ ماده ۹۵ مقررات انضباطی حکم بر برائت باشگاه پرسپولیس و بازیکن طرف شکایت صادر می گردد تا به این ترتیب نتیجه بازی ۳-۰ به سود استقلال نشود.حکم صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی در کمیته استیناف است.باشگاه پرسپولیس نیز پس از شهرآورد در خصوص استفاده از رافائل سیلوا مدافع استقلال شکایتی را ثبت کرده بود که این دادخواست نیز را شد و حالا نوبت به رد شکایت استقلال رسید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شکایت استقلال از مهاجم پرسپولیس رد شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×