روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "غلامپور مدالش را به آستان قدس رضوی اهدا کرد" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

غلامپور مدالش را به آستان قدس رضوی اهدا کرد

بهزاد غلامپور مربی دروازه بان های استقلال مدال قهرمانی لیگ برتر را به آستان قدس رضوی اهدا کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بهزاد غلامپور مربی دروازه بان های استقلال که نقش مهمی در ثبت رکورد بیشترین کلین شیت شاگردانش در لیگ برتر داشت، برای فصل بعد وضعیت نامشخصی دارد.پس از جدایی فرهاد مجیدی از استقلال و حضور او در تیم اتحاد کلباء، وضعیت غلامپور و سایر دستیاران فرهاد برای فصل بعد روشن نشده و مربی گلرهای آبی پوشان در گفتگوی کوتاهی که با خبرنگار ورزش سه داشت اعلام کرد که برای ادامه همکاری، هنوز تماسی با او گرفته نشده است.با این حال، مربی دروازه بانان استقلال در اقدامی قابل ستایش مدال قهرمانی خود در لیگ برتر را به آستان قدس رضوی تقدیم کرد و اکنون نیز در انتظار مشخص شدن تکلیف خود برای فصل بعد است.البته مدیران استقلال در روزهای گذشته درگیر انتخاب سرمربی جدید بودند و گفته می شود از فردا کار مذاکره با بازیکنان و مربیان برای تمدید قرارداد آغاز خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " غلامپور مدالش را به آستان قدس رضوی اهدا کرد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×