روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش مرفاوی به دعوت از 13 بازیکن استقلال" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

واکنش مرفاوی به دعوت از 13 بازیکن استقلال

مربی تیم فوتبال جوانان ایران می گوید کار این تیم با حمایت کمیته فنی فدراسیون فوتبال به صورت جدی آغاز شده است.

به گزارش "ورزش سه"، صمد مرفاوی که به تازگی به عنوان سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران انتخاب شده پس از شرکت در جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال درباره محتوای جلسه برگزار شده در گفتگو با خبرنگاران بیان کرد: در این جلسه برنامه هایمان ارائه شد. شروع تمرینات را گفتیم. اینکه در چه تاریخ ها و در چه روزهایی باشد. ما پیشنهادات خودمان را دادیم تا فدراسیون در روزهایی که ما نیاز داریم برنامه بریزد.او در واکنش به اینکه چه تاریخی را اعلام کرده اضافه کرد: ما از یکم تیرماه تست استعدادیابی را انجام می دهیم. با 50 نفر. دو گروه 25 نفره که از هفتم شروع می شود. نفرات را جمع می کنیم تا تمرینات اصلی را از تاریخ هفدهم به بعد آغاز کنیم.او درباره برنامه استعدادیابی ای که در نظر دارد، توضیح داد: این برنامه استعدادیابی تا سوم ادامه دارد. یکم تا سوم تیرماه. دو گروه را دیدیم و سه گروه دیگر را می بینیم. یکم تا چهارم. یک مقدار از بچه هایی که در استعدادیابی هستند را با همکارانم جمع بندی می کنیم تا با بچه هایی که در این استعدادیابی نبوده اند ولی ما از جاهای مختلف از تیم های لیگ برتر، لیگ یک و لیگ دو شناسایی کرده ایم از هفتم استارت بزنیم.سوال بعدی از مرفاوی در رابطه با دستیارانش بود و او در واکنش به این سوال گفت: آقای فرشاد ماجدی، آقای حیدر شریفی، آقای امین راستی و مربی دروازه بان ها هم مهدی حیدری و بدنساز هم آقای مسعود مومنی.سوال بعدی از مرفاوی این بود که شایعه شده این مربی 13 بازیکن از استقلال را برای استعدادیابی فراخوانده است. مربی سابق استقلال که انتظار چنین سوالی را نداشت، در واکنش به این سوال بیان کرد: شما این شایعه را از کجا شنیده اید؟خبرنگار جواب داد از رسانه ها و در ادامه مرفاوی اضافه کرد: شما خودتان می گوئید شایعه. اگر واقعیت داشت که ... شایعه است. من هیچ بازیکنی را تا حالا دعوت نکردم. اصلا کارم را شروع نکردم که بازیکنی را دعوت کنم. این هایی را هم که می بینید برای کمیته استعدادیابی آمده اند، توسط کمیته فنی دعوت شده اند. تیم های استعدادیابی هستند و از میان هشت هزار بازیکن این دویست نفر انتخاب شده اند. قرار است از میان این ها نفراتی انتخاب شوند و با نفرات دیگری که هستند کارمان را شروع کنیم.مرفاوی در واکنش به اینکه چه انتظاراتی از کمیته فنی فدراسیون فوتبال برای تدارک هر چه بهتر تیم جوانان ایران دارد، عنوان کرد: ببینید کمیته فنی مسئول بازی تدارکاتی و از قبیل کارها نیست. کمیته فنی با ما همکاری می کند و آن چیزی که لازم است را با هم مشورت می کنیم و تصمیم نهایی را می گیریم. بحث فنی هم با من است و خدایی ناکرده کمیته فنی هم هیچ وقت این کار را خدایی ناکرده انجام نداده است. او در مورد بازی های تدارکاتی نیز صحبت کرد و گفت: فعلا بازی داخلی داریم و بازی خارجی نداریم. فقط بازی های کافا را داریم که در مردادماه می رویم. به این مسابقات به چشم بازی های تدارکاتی نگاه می کنیم و سعی می کنیم بهترین نتایج را کسب کنیم و قهرمان مسابقات بشویم.درنهایت سوال پایانی از مرفاوی سرمربی تیم جوانان ایران درباره این بود که آیا دستیارانش مورد تایید کمیته فنی قرار دارند یا خیر که او در واکنش به این سوال گفت: این افراد را معرفی کردیم که همه مورد تایید من هستند. من معرفی کردم. قراردادشان هنوز امضا نشده است. کمیته فنی هم این ها را به هر لحاظ تایید کرده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " واکنش مرفاوی به دعوت از 13 بازیکن استقلال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×