روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بیرانوند با رکورد فوق العاده در پرسپولیس (عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بیرانوند با رکورد فوق العاده در پرسپولیس (عکس)

علیرضا بیرانوند در بیش از نیمی از مسابقات خود با پرسپولیس موفق به کلین شیت شده است.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در یکی از اولین انتقال های این فصل به سراغ علیرضا بیرانوند رفت و موفق شد او را برای خط دروازه به خدمت بگیرد و شماره یک را به این گلر ملی پوش بسپارد.بیرانوند در حالی به پرسپولیس می آید که در طول ۴ فصل ۸۹ بازی در لیگ برتر برای پرسپولیس انجام داد و در ۳۱ بازی نیمکت نشین بوژیدار رادوشوویچ شد.در این بازیها پرسپولیس ۵۴ پیروزی و ۲۵ تساوی به دست آورد و تنها ۱۰ باخت را در حضور بیرانوند متحمل شد.بیرانوند همچنین با ۵۶ کلین شیت آمار استثنایی بسته نگه داشتن دروازه در ۶۳٪ بازیها را به ثبت رساند.بهترین آمار او در لیگ شانزدهم و هفدهم بود که ۱۷ کلین شیت ثبت کرد و در لیگ هجدهم نیز ۱۶ بازی دروازه تیمش را بسته نگه داشت تا در دستکش طلایی هت تریک کرده باشد.بیشترین کلین شیت او برابر استقلال است و آبی پوشان تنها در دو بازی دروازه او را باز کردند.او همچنین ۵۶ کلین شیت را مقابل ۲۱ تیم مختلف به ثبت رساند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بیرانوند با رکورد فوق العاده در پرسپولیس (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×