روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بعد از سا‌پینتو نوبت به تیم زنان رسید" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بعد از سا‌پینتو نوبت به تیم زنان رسید

گمانه زنی ها در خصوص نشستن مریم ایراندوست بر نیمکت تیم زنان استقلال ادامه دارد و سرمربی سابق تیم ملی نسبت به این انتصاب چراغ سبز نشان داده است.

به گزارش “ورزش سه”، در پی دستور وزیر ورزش و جوانان در خصوص تشکیل هرچه سریع تر تیم فوتبال زنان باشگاه استقلال و پرسپولیس با توجه به اینکه فعالیت در حوزه زنان از الزامات کسب مجوز حرفه ای توسط AFC است.مصطفی آجرلو مدیرعامل باشگاه استقلال، لیلا سادات محمدیان را به عنوان معاون زنان این باشگاه منصوب و مسئولیت تشکیل تیم زنان استقلال را به ایشان واگذار کرد.به نظر می رسد طی روزهای اخیر محمدیان با جدیت تمام روند تشکیل تیم زنان این باشگاه را پیگیری می کند و گزینه هایی را برای سرمربی گری تیم فوتبال زنان استقلال در نظر دارد که مهم ترین نام در میان گزینه ها ی مطرح شده نام مریم ایراندوست است.سرمربی سابق تیم ملی در پاسخ به ابهامات مطرح شده در خصوص سرمربی گری او در باشگاه استقلال اعلام کرد؛ تاکنون از باشگاه استقلال هیچ تماسی با او گرفته نشده.ایراندوست در پاسخ به سوال خبرنگار “ورزش سه” مبنی بر اینکه در صورتی که باشگاه استقلال به او پیشنهاد بدهد آیا می پذیرد گفت؛ در صورتی که از این باشگاه پیشنهادی دریافت کنم با بررسی جوانب و اعلام شرایط خود، نظر نهایی را اعلام می کنم.با این تفاسیر به نظر می رسد در صورت تشکیل تیم زنان استقلال و پرسپولیس و حضور آن ها در فصل آتی لیگ برتر، مریم ایراندوست نسبت به حضور در نیمکت سرخابی بی میل نیست و این اتفاق نمی تواند دور از ذهن باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بعد از سا‌پینتو نوبت به تیم زنان رسید از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×