روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مبهم‌ترین مقصد برای کدام ستاره فوتبال ایران است؟" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مبهم‌ترین مقصد برای کدام ستاره فوتبال ایران است؟

احتمالا شرایط برای انتخاب تیم جدید هیچ بازیکنی به اندازه علی کریمی پیچیده و مبهم نیست.

به گزارش "ورزش سه" علی کریمی را باید یکی از بدشانس ترین فوتبالیست های عصر حاضر ایران دانست. هافبکی که مصدومیت های متوالی اش از ناحیه کمر مانعی همیشگی بر سر راه رسیدن این بازیکن به جایی بوده که استحقاقش را دارد.با این حال این بازیکن با پیوستن به استقلال دو فصل فوق العاده را زیر نظر شفر و استراماچونی پشت سر گذاشت و بعد از ان راهی تیم قطر شد و با درخشش زودهنگام در این تیم به صورت قرضی راهی الدحیل شد.نمایش های قابل قبول کریمی در الدحیل او را راهی سوپرلیگ ترکیه و تیم کایسری اسپور کرد اما مصدومیت شدیدش و توصیه موکد پزشکان به ضرورت عمل جراحی باعث شد تا بدون بازی برای این تیم، فصل را به پایان ببرد.با این حال متصل شدن فصل جدید به جام جهانی باعث شده تا علی کریمی هم به مانند بسیاری از لژیونرهای دورمانده از تیم ملی به فکر انتخاب یک تیم جدید باشد.استقلال و سپاهان به عنوان دو باشگاه سابق این بازیکن از شانس بسیار بالایی برای جذب ستاره جوان فوتبال ایران دارند اما خود این بازیکن همچنان تصمیمی برای آینده فوتبالی اش نگرفته و دقیقا مشخص نیست قصد دارد به به فوتبالش در خارج از کشور ادامه دهد یا برای جام جهانی به ایران بیاید.همه این ها در حالی است که هنوز پرونده حضور این بازیکن در کایسری اسپور هم به طور کامل بسته نشده و احتمال ماندنش در این تیم هم کماکان وجود دارد. باید دید علی کریمی فصل بعدی را در کدام تیم آغاز می کند تا با ارائه نمایش های باکیفیتش شانسش را برای حضور در اردوی تیم ملی امتحان کند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مبهم‌ترین مقصد برای کدام ستاره فوتبال ایران است؟ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×