روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "پاسخ بیژن طاهری به ادامه همکاری با استقلال" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پاسخ بیژن طاهری به ادامه همکاری با استقلال

سرپرست استقلال می گوید هواداران توقع دارند این تیم قهرمانی فصل گذشته را تکرار کند.

کد خبر : 1830221 | 01 تیر 1401 ساعت 16:20 | 2.6K بازدید | 1 دیدگاه سرپرست استقلال می گوید هواداران توقع دارند این تیم قهرمانی فصل گذشته را تکرار کند. به گزارش "ورزش سه"، بیژن طاهری که یکی از مدعوین مراسم معارفه ریکاردو ساپینتو سرمربی جدید استقلال بود، درباره وضعیت خودش برای فصل جدید گفت: فعلا در خدمت این تیم هستم.او درباره اینکه حضورش در مراسم معارفه به معنی ماندگار شدنش در استقلال است، تاکید کرد: توکل بر خدا. به قول بچه های پیشکسوت، من و همه پیشکسوتان دیگر فرزند استقلال هستیم و هرکسی در پست سرپرستی باشد، تلاش می کند این تیم موفق باشد و ما هم به او کمک می کنیم.سرپرست استقلال در لیگ بیست و یکم درباره انتخاب ساپینتو و انتظارات از این مربی تاکید کرد: همیشه فوتبال یک جور نیست و اتفاقات زیادی در آن می افتد. یک سال هم این اتفاق افتاد و استقلال چنین نتایج درخشانی گرفت. امیدوارم هرکسی بعد از این اداره امور تیم را به عهده می گیرد، همین روند را ادامه بدهد. سال گذشته هم کسی فکر نمی کرد این تیم چنین نتایجی بگیرد.طاهری پیش بینی اش از نتایج استقلال در فصل آینده را اینطور بیان کرد: تیم قهرمان کارش سخت تر از تیم های دیگر است. مقامی را روی دوش دارد که همه توقع دارند آن را تکرار کند. فوتبال به دلیل غیرقابل پیش بینی بودن جذاب است. کار ما سخت است و امیدوارم همه چیز به خوبی و خوشی بگذرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پاسخ بیژن طاهری به ادامه همکاری با استقلال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×