روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "از بین ۴۰ سرمربی؛ ساپینتو چگونه سرمربی استقلال شد" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

از بین ۴۰ سرمربی؛ ساپینتو چگونه سرمربی استقلال شد

مصطفی آجورلو، مدیرعامل استقلال در مراسم معارفه ریکاردو ساپینتو درباره مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، مصطفی آجورلو، مدیرعامل استقلال در حاشیه مراسم معارفه ریکاردو ساپینتو گفت: خدا را شکر می کنم که هواداران و خانواده استقلال که مضطرب و نگران بودند، امروز با آمدن سرمربی جدید، به آرامش رسیدند. چند سالی در انتظار قهرمانی بودیم و لذت آن را در استادیوم آزادی چشیدیم.ادامه صحبت های مدیرعامل استقلال را بخوانید:**نبود مجیدی مرا اذیت می کندهمان ابتدای فصل به فرهاد مجیدی گفته بودم 5 هفته قبل از اتمام لیگ و با 75 امتیاز قهرمانی می خواهم؛ جا دارد جای ایشان را خالی کنیم و برای او آرزوی موفقیت کنیم. ممکن است نبود ایشان من را اذیت کند، اما فوتبالِ حرفه ای همین است. باید درک کینم قهرمانی تمام و فصل جدید شروع شد. هر کسی حق انتخاب دارد. آقای مجیدی تشخیص دادند در کشور دیگری و تیم دیگری مربیگری کند و ما به تصمیم او احترام می گذاریم. ما برای ادامه زندگی استقلال هرگز از پا نمی نشینیم و پرقدرت ادامه می دهیم.**هجمه ها باعث شد مربی ایرانی منصرف شودما خیلی امیدوار بودیم با ایشان ادامه دهیم و فصل جدید را با یک مربی ایرانی آغاز کنیم. شفاف تر و روشن تر از این نمی شود گفت. اما به هر حال هجمه دیگران سبب شد مربی که قول همکاری و مساعدت داده بود، منصرف شود. ایرادی ندارد، وسعت استقلال به اندازه کهکشان ها بی نهایت است و هرگز احساس ضعف نمی کند.**۴۰ سرمربی را پیشنهاد دادندمذاکرات خارجی مان را آغاز کردیم و بیش از 40 سرمربی در لیست کارشناسان بودند و امین ترین افراد من مذاکرات را بدون وقفه و تا ساعت 3 و 4 شب ادامه دادند که منجر به این توافقی شد که امروز سرمربی عزیز استقلال در اینجا حضور دارند و مسئولیت تیم را با این امضا برعهده گرفتند. البته در روزهای گذشته امضا انجام شده بود ولی امروز در محضر رسانه ها نیز این کار را انجام دادیم.**ریکاردو گفت گرسنه قهرمانی استسرمربی محترم استقلال سابقه حضور در 6، 7 کشور مختلف را دارد. ایشان در پرتغال هم بازیکن بوده و هم سرمربی. ضمن اینکه او محبوب و قابل احترام است. اولین جمله ای که از طریق تماس تصویری با هم برقرار کردیم، در دو موضوع اشتراک داشتیم. ایشان گفتند من گرسنه قهرمانی هستم. من نیز گفتم با اینکه قهرمانی را تجربه کرده ام اما باز هم تشنه قهرمانی هستم. صبح به ایشان گفتم درست است که 62 سال دارم ولی مانند یک پسر 18 ساله همچنان پرتلاش و پر جنب و جوش به دنبال قهرمانی بعدی هستم. این اشتراک ما برای قهرمانی هم در سوپرجام، هم جام حذفی، هم لیگ برتر و ان شالله در ادامه فصل بعد قهرمانی آسیاست.ادامه دارد...

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " از بین ۴۰ سرمربی؛ ساپینتو چگونه سرمربی استقلال شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×