روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ساپینتو: حضور در استقلال را در خواب می‌دیدم!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ساپینتو: حضور در استقلال را در خواب می‌دیدم!

سرمربی استقلال بعد از حضور در ایران در مراسم معارفه خود صحبت های جالبی را درباره پیوستن به قهرمان لیگ برتر بر زبان آورد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از چند روز انتظار سرانجام ریکاردو ساپینتو به طور رسمی به عنوان سرمربی جدید استقلال انتخاب شد. این مربی پرتغالی بعد از عقد قرارداد با مدیران استقلال در دوبی شب گذشته راهی تهران شد تا از امکانات باشگاه استقلال بازدید کند.از این رو مسئولان استقلال عصر امروز مراسم معارفه ای را برای ساپینتو ترتیب دادند تا این مربی رودرروی خبرنگاران قرار بگیرد و به پرسش های مطروحه پاسخ بدهد. مشروح صحبت های ساپینتو در ادامه آمده است:**استقلال یکی از بزرگ ترین تیم های جهان استقبل از هرچیز از مدیرعامل باشگاه آقای آجورلو تشکر می کنم که مرا به استقلال دعوت کردند. خوشحالم که در این جمع هستم. استقلال یکی از بزرگترین تیم های جهان است. تیمی که نزدیک به 40 میلیون هوادار دارد. تیمی که همیشه برای برنده شدن عادت داشته است. همانطور که سال قبل هم پی در پی پیروز شد و در نهایت قهرمانی را به دست آورد. این لحظه ای است که آرزویش را داشتم و حتی در خواب هم می دیدم! من رویای استقلال را داشتم.ادامه دارد...

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ساپینتو: حضور در استقلال را در خواب می‌دیدم! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×