روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "منوچهری: استقلالی‌ها به ساپینتو زمان بدهند" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

منوچهری: استقلالی‌ها به ساپینتو زمان بدهند

مهاجم سابق استقلال می گوید اگر حمایت هواداران از مربی پرتغالی صورت بگیرد، این تیم دوباره قهرمان می شود.

کد خبر : 1830259 | 01 تیر 1401 ساعت 18:56 | 329 بازدید | 0 دیدگاه مهاجم سابق استقلال می گوید اگر حمایت هواداران از مربی پرتغالی صورت بگیرد، این تیم دوباره قهرمان می شود. به گزارش "ورزش سه"، امین منوچهری بازیکن سابق استقلال امروز یکی از حاضران در مراسم معارفه ریکاردو ساپینتو سرمربی جدید آبی های پایتخت بود. منوچهری درباره حضور این مربی پرتغالی در استقلال گفت: ساپینتو شور و هیجان خاصی برای هدایت استقلال دارد. او از تجربه بالایی برخوردار است. در اروپا کار کرده و به طور حتم می داند که چگونه تیم را به شرایط آرمانی برساند.او ادامه داد: توانایی ساپینتو بالاست و می تواند استقلال را به قهرمانی برساند و اعتقاد دارم با هماهنگی هایی که در تیم وجود دارد این اتفاق دور نخواهد بود.مهاجم سابق استقلال با اشاره به جدایی فرهاد مجیدی گفت: زندگی در جریان است. مجیدی برای استقلال زحمات زیادی کشید. تیم را قهرمان کرد اما با توجه به شرایطی که داشت از این تیم جدا شد و حالا باید استقلال مسیر جدیدی را در پیش بگیرد.منوچهری درباره اینکه گفته می شود یک دستیار ایرانی به کادرفنی ساپینتو اضافه خواهد شد، تاکید کرد: من در اندازه ای نیستم که بتوانم در این خصوص صحبت کنم اما اعتقاد دارم پیشکسوتان باتجربه ای هستند که می توانند به عنوان دستیار پینتو به او کمک کنند.وی افزود: هواداران باید صبور باشند و اجازه دهند سرمربی جدید کارش را انجام دهد و اگر این اتفاق بیفتد به طور حتم قهرمان خواهند شد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " منوچهری: استقلالی‌ها به ساپینتو زمان بدهند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×