روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "جملاتی که مرد پرتغالی را محبوب‌تر کرد!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جملاتی که مرد پرتغالی را محبوب‌تر کرد!

صحبت های جالب سرمربی پرتغالی استقلال با استقبال هواداران این تیم مواجه شده است.

کد خبر : 1830261 | 01 تیر 1401 ساعت 19:02 | 2.9K بازدید | 4 دیدگاه صحبت های جالب سرمربی پرتغالی استقلال با استقبال هواداران این تیم مواجه شده است. به گزارش "ورزش سه"، ریکاردو ساپینتو سرانجام به عنوان سرمربی جدید استقلال معارفه شد و کارش را در این سمت شروع کرد. ساپینتو که طی روزهای گذشته به خاطر عکس العمل های جالبش در تیم های گذشته کنار زمین، بسیار مورد توجه طرفداران استقلال قرار گرفته بود، در اولین گفت و گوی خود هم جملاتی را بر زبان آورد که به دل هواداران استقلال نشسته است.ساپینتو در مراسم معارفه امروز خود اگرچه مورد پرسش از خبرنگاران قرار نگرفت اما خودش تیترهای جذابی را به آنها داد.اولین موضوعی که سرمربی پرتغالی استقلال به آن اشاره کرد، یک جمله عجیب بود. او در لابه لای صحبت هایش در خصوص حضور در استقلال، آمدنش به ایران را مساله ای توصیف کرد که در خواب و رویا نیز آن را نمی دیده است!ساپینتو در ادامه صحبت های خود از انگیزه های ویژه اش برای تکرار قهرمانی در فصل جدید سخن گفت و البته یک جمله او بسیار به دل حاضران نشست. آنجا که ریکاردو گفت: «قبلا با مدیرعامل باشگاه صحبت کردم. از من نخواهید کار خارق العاده ای انجام بدهم؛ فقط می خواهم 4 قهرمانی برای استقلال بیاورم!»این جمله ساپینتو با تشویق حاضران و خبرنگاران استقلالی مواجه شد که لبخند رضایت را روی لبان مربی پرتغالی آورد.در فضای مجازی نیز قول کسب 4 جام قهرمانی بسیار برای هواداران قابل توجه بوده و به آن پرداخته اند.این مربی پرتغالی که به نظر می رسد روحیاتش با فوتبال ایران بسیار همخوانی دارد، احتمالا مطالعات دقیقی نیز روی طرفداران فوتبال ایران و به خصوص استقلال انجام داده که از همین ابتدا با صحبت هایش توانسته محبوبیت خود را نزد آبی ها افزایش بدهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جملاتی که مرد پرتغالی را محبوب‌تر کرد! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×