روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "منوچهری: لطفا به تصمیمات آجورلو احترام بگذارید" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

منوچهری: لطفا به تصمیمات آجورلو احترام بگذارید

مهاجم سابق استقلال می گوید اگر حمایت هواداران از تصمیمات آجورلو صورت بگیرد، این تیم دوباره قهرمان می شود.

کد خبر : 1830259 | 01 تیر 1401 ساعت 18:56 | 6.4K بازدید | 9 دیدگاه مهاجم سابق استقلال می گوید اگر حمایت هواداران از تصمیمات آجورلو صورت بگیرد، این تیم دوباره قهرمان می شود. به گزارش "ورزش سه"، امین منوچهری بازیکن سابق استقلال امروز یکی از حاضران در مراسم معارفه ریکاردو ساپینتو سرمربی جدید آبی های پایتخت بود. منوچهری درباره حضور این مربی پرتغالی در استقلال گفت: با توجه به صحبت هایی که سردار آجورلو انجام دادند و آرامشی که در وجود شان است و به تیم منتقل می کنند، شرایط خوب است.او ادامه داد: شاید اول فصل پارسال هم هواداران نگران بازیکنان جدا شده و جوانی تیم بودند. اما آقای آجورلو با آرامش یک تیم خوب را بستند و در نهایت قهرمان شدند. ما و همه هواداران باید به این آرامش اعتماد کنیم. بعد از روزهای سختی که هواداران پشت سر گذاشتند، اتفاقی افتاد که بسیار مثبت است.مهاجم سابق استقلال و سرمربی کنونی نونهالان این تیم همچنین گفت: من فکر می کنم در بازار نقل و انتقالات هم از این به بعد اتفاقات خوبی می افتد. عجله نباید بکنیم. منتظر باشیم و به مدیریت باشگاه اعتماد کنیم تا ببینیم چه تصمیمی می گیرند.منوچهری درباره جدایی فرهاد مجیدی افزود: رفتن یک مربی ای که قهرمانی بدون باخت آورده برای هواداران سخت است. اگر اسم آن مربی هم فرهاد مجیدی باشد، شرایط سخت تر می شود. همه در شوک هستند و ناراحتند. اما در هر صورت همانطور که آقای آجورلو گفتند پیشرفت و زندگی استقلال ادامه دارد. ما وظیفه داریم این راه را ادامه بدهیم ، چه با اسطوره ها و چه بدون اسطوره ها باید این راه را برویم. طبیعتا امسال همه به این فکر می کنند که انرژی مثبت شان را در جهت قهرمانی استقلال نگه دارند. او در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال دارد خودش به عنوان دستیار ایرانی به کادرفنی استقلال ملحق شود، گفت: من تازه اول راه هستم و خوشحالم که به عنوان عضو کوچکی در استقلال و به عنوان سرمربی نونهالان کار می کنم. در اندازه ای نیستم که به عنوان دستیار نامم مطرح شود. اعتقاد دارم پیشکسوتان باتجربه ای هستند که می توانند به عنوان دستیار پینتو به او کمک کنند. حق یکی از پیشکسوتان استقلال است که در این جایگاه بنشیند. امیدوارم انتخاب شایسته ای باشد تا هم به استقلال و هم آقای ریکاردو کمک کند.منوچهری درباره احتمال حضور مجتبی جباری روی نیمکت استقلال افزود: اسامی زیاد است. آقای جباری هم یکی از گزینه های جذاب است.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " منوچهری: لطفا به تصمیمات آجورلو احترام بگذارید از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×