روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "نائیج‌ پور، قلی زاده و بارانی حریف می طلبند!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نائیج‌ پور، قلی زاده و بارانی حریف می طلبند!

تیم صادق بارانی در مسابقه تنیس مقابل تیم وریا غفوری به پیروزی دست یافت.

کد خبر : 1830284 | 01 تیر 1401 ساعت 21:41 | 286 بازدید | 0 دیدگاه تیم صادق بارانی در مسابقه تنیس مقابل تیم وریا غفوری به پیروزی دست یافت. به گزارش "ورزش سه" آندرانیک تیموریان هافبک سابق استقلال و تیم ملی امروز مدرسه فوتبالش را به صورت رسمی افتتاح کرد.در جریان این افتتاحیه تعدادی از بازیکنان فعلی و سابق فوتبال ایران هم حضور داشتند و از فرصت به دست آمده استفاده کردند و در کنار هم به مسابقه تنیس فوتبال پرداختند.در جریان این مسابقات تیم محمدصادق بارانی متشکل از خودش، مصطفی نائیج پور و علی قلی زاده به همراه تیم وریا غفوری متشکل از این بازیکن، فرشید اسماعیلی و علی امیری به فینال راه پیدا کردند.در جریان بازی فینال که با کری خوانی های شدید بازیکنان هردو تیم همراه بود، بازیکنان با انجام حرکات تکنیکی و آکروباتیک بارها خبرنگاران، عکاسان و حاضران را به وجد آوردند.پاس های صادقی بارانی، قیچی برگردان های قلی زاده و در راس آن ها مصطفی نائیج پور مدافع نوشهری تیم نفت مسجدسلیمان به چشم می آمد که به نظر تجربه و مهارت زیادی در این امر داشت و در نهایت هم پس از پیروزی تیم قلی زاده در فینال این مسابقات دوستانه مورد تشویق حاضرین قرار گرفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نائیج‌ پور، قلی زاده و بارانی حریف می طلبند! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×