روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "میرشاد مسئولیت فرشاد را گردن نگرفت!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

میرشاد مسئولیت فرشاد را گردن نگرفت!

سرپرست فدراسیون فوتبال تاکید کرد که نقشی در انتخاب برادرش به عنوان مربی تیم ملی جوانان نداشته است.

به گزارش "ورزش سه"، انتخاب فرشاد ماجدی به عنوان مربی تیم ملی فوتبال جوانان، هجمه هایی را علیه برادرش که سرپرست فدراسیون است، ایجاد کرد. خیلی ها نقش میرشاد را در این انتخاب پررنگ می دانستند ولی او امروز در جمع خبرنگاران یک بار دیگر چنین موضوعی را تکذیب کرد.ماجدی با رد این ادعا که در انتخاب برادرش به عنوان دستیار مرفاوی در تیم ملی جوانان نقش داشته گفت: من اصلا در انتخاب مربیان و دستیاران آنها دخالتی ندارم. کمیته فنی را به همین دلیل تشکیل دادیم. همه اعضای این کمیته می توانند شهادت بدهند. این ها در فضای مجازی به وجود می آید و دلیلش را نمی دانم.سرپرست فدراسیون در ادامه با اشاره به موضوعی جالب تاکید کرد: با این شرایط مثلا برادران مجیدی، بیانی و فنونی زاده و ... نباید باشند. ایشان چون اخوی بنده است حق کار کردن در جایی را ندارد؟ وقتی در استقلال با آقای مجیدی کار می کرد مگر من گذاشته بودم؟ یا مثلا با آقای فکری و مرفاوی کار می کرد من گذاشته بودم؟ خدا را گواه می گیرم که به غیر از رای کمیته فنی هیچ دخالتی در انتخابات ها نداشته ام.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " میرشاد مسئولیت فرشاد را گردن نگرفت! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×