روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "چرا مدافع سابق استقلال دستیار مرفاوی نشد؟" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چرا مدافع سابق استقلال دستیار مرفاوی نشد؟

درحالی که قرار بود هادی شکوری روی نیمکت تیم ملی جوانان بشیند این اتفاق رخ نداد.

کد خبر : 1830326 | 02 تیر 1401 ساعت 12:17 | 1.4K بازدید | 0 دیدگاه درحالی که قرار بود هادی شکوری روی نیمکت تیم ملی جوانان بشیند این اتفاق رخ نداد. به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش صمد مرفاوی به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان انتخاب شد. قرار بود هادی شکوری به عنوان دستیار او کنارش قرار بگیرد که این اتفاق برایش نیفتاد.به دلیل نداشتن مدرک A مربیگری و برگزار نشدن کلاس هایش در دوسال گذشته به علت شیوع ویروس کرونا این فرصت بسیار خوب از شکوری که به تازگی در عرصه مربیگری ورود کرده گرفته شد.هادی شکوری مدرک B را دارد و در لیگ یک با آن سرمربیگری کرده اما در لیگ برتر و تیم ملی فقط با داشتن مدرک A و جوز نشستن روی نیمکت به دست می آید.به همین دلیل نشد مرفاوی و شکوری که قبلا به عنوان مربی و شاگرد در استقلال بودند با همدیگر همکار شوند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چرا مدافع سابق استقلال دستیار مرفاوی نشد؟ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×