روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "عنایتی: در صفحه من توهین‌ها خیلی کم است!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

عنایتی: در صفحه من توهین‌ها خیلی کم است!

سرمربی فصل گذشته هوادار می گوید برای خودش برنامه ریزی دارد و با اینکه امسال تیم نداشته باشد مشکلی ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، رضا عنایتی در آکادمی ملی فوتبال در جمع خبرنگاران حاضر شد و پاسخگوی سوالات شان بود. او ابتدا در مورد انتخاب ساکت الهامی به عنوان سرمربی هوادار گفت: اول سرمربیگری آقای ساکت الهامی برای تیم هوادار را تبریک می گویم. انشاالله در این باشگاه موفق باشند. خیلی تشکر می کنم از دوستان خوبم و مالکین این باشگاه. در این سه سالی که در خدمت هوادار بودم به اهدافی که داشتیم رسیدیم. امسال شرایط جوری پیش رفت که نتوانستیم خدمت این دوستان باشیم و برای شان آرزوی موفقیت می کنیم. پیشنهادات دیگر هم وجود دارد و همه ما برای آینده مان برنامه ریزی داریم. من هم برای آینده مربی گری ام احتیاج به آرامش دارم و می خواهم جایی کار کنم که از هرلحاظ آرامش ایجاد شود و بتوانم کار خودم را انجام دهم. با بیرون نشستن مشکلی ندارم و ترجیح می دهم جایی باشم که آرامش داشته باشم.او در مورد حواشی ای که پس از نشست با آجرلو ایجاد شده بود بیان کرد: هجمه ها در صفحات مجازی هست و در باشگاه استقلال این حساسیت وجود داشت. به سردار آجرلو و تیم شان تبریک می گویم. یک سرمربی آوردند و همه باید حمایت کنند و شرایط را برای موفقیت او فراهم کنند. ما هم صحبت کردیم ولی در صفحه من توهین ها خیلی کم بود و همه نگران بودند و نمی خواستند اتفاقات مربی های دیگر برای من تکرار شود. مربیگری جای ترس نیست و جای ریسک است.عنایتی در مورد گلایه وریا از نحوه جدایی کاپیتان های استقلال گفت: وریا نه تنها به لحاظ فنی بلکه به لحاظ اخلاقی و رهبری کردن تیم برای استقلال پوئن های خوبی دارد. اینکه ما یک شرایطی را ایجاد کنیم که بزرگان شرایط بهتری داشته باشند خوب است. هنوز در این دوران لیگ برتر یاد نگرفته ایم که چگونه حرفه ای رفتار کنیم و این خیلی بد است. خیلی راحت می شود با یک جشن و احترام خوب از یک بازیکن قدردانی کرد. لیگ ما اسما حرفه ای است ولی این کارهای کوچک را می توانیم انجام دهیم. وریا فوق العاده برای تیم استقلال زحمت کشیده و در شرایط خیلی سخت یک دوره حکم سرمربی، تدارکات و کاپیتان را داشت. باید قدردان آدم هایی باشیم که یک زمانی کمک حال ما بودند. با شناختی که از آقای آجرلو و دوستان دارم مطمئنا اتفاق خوبی میفتد.عنایتی در مورد اینکه آیا پیشنهاد احتمالی حضور در کادرفنی استقلال را می پذیرد یا خیر بیان کرد: من برنامه هایی برای خودم دارم و حتما آقای ساپینتو دستیارانی برای خودش می آورد و من هنوز به این موضوع جدی فکر نکردم چون نمی خواهم از سرمربی گری دور شوم.او ادامه داد: من برای استقلال هیچ موقع مالی صحبت نکردم و هرموقع به من نیاز بود همه توانم را برای موفقیتش می گذارم. اینکه موفق می شوم یا نه در کار دیده می شود. تا آخر از استقلال حمایت می کنم و برای موفقیتش هرکار از دستم بربیاید انجام می دهم.عنایتی در مورد بحث نقل و انتقالات ایران که تست های پزشکی اغلب بعد از ثبت قرارداد گرفته می شود گفت: ما فقط اسم حرفه ای بودن را داریم و همین ارقامی که راجع به بازیکن ها صحبت می شود شاید در دنیای فوتبال عجیب و غریب نیست اما برای ما شرایط وحشتناکی را ایجاد کرده است. چند تیم هستند که می توانند خیلی خوب خرید کنند، چند تیم متوسط هستند و چند تیم هم باید ببیند آخر بازار چه گیرشان می آید. شفافیت مالی در هیچکدام از باشگاه ها نیست و دو سه تیم را همیشه در کورس قهرمانی داریم. این ها را که می بینیم متوجه می شویم خیلی عجیب نیست که بازیکن پس از قرارداد تست پزشکی بدهد. کار سختی هم نیست و اگر برنامه ریزی خوبی شود این ها حل می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " عنایتی: در صفحه من توهین‌ها خیلی کم است! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×