روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "توافق نهایی استقلال با محمدحسین زواری" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

توافق نهایی استقلال با محمدحسین زواری

بعد از خرید امید حامدی فر، حالا محمدحسین زواری دومین خرید استقلال از صنعت نفت به شمار می رود.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از جذب سجاد شهباززاده و انتخاب ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی، حالا استقلال به صورت جدی خود را در بازار نقل و انتقالات نشان داده و بعد از اینکه آبی ها شب گذشته با امید حامدی فر به توافق نهایی رسیدند، قرارداد آرمان رمضانی را نیز تمدید کردند.البته جذب حامدی فر تنها خرید استقلال از تیم آبادانی صنعت نفت نیست چرا که آبی ها مدتی است در حال بررسی شرایط محمدحسین زواری هستند تا این بازیکن را نیز به خدمت بگیرند.همزمان با روند مذاکرات برای جذب حامدی فر، استقلالی ها صحبت هایشان با زاوری را نیز پیش برده و در نهایت پس از جلسه ای که امروز بین طرفین برگزار شد، این بازیکن با آبی ها به توافق نهایی دست یافت.بدین ترتیب محمدحسین زواری به دومین خرید استقلال از تیم فصل گذشته علیرضا منصوریان تبدیل می شود. بازیکنی که قابلیت بازی در پست پشت مهاجم را دارد و می تواند در بخش هجومی به تیمش کمک کرد.زواری 21 ساله کارش را از تیم رده های پایه سایپا آغاز کرد و با حضور در صنعت نفت توانست در تیم بزرگسالان حضور پیدا کند. حالا این بازیکن پس از شهباززاده و حامدی فر به سومین خرید تابستانی استقلال تبدیل می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " توافق نهایی استقلال با محمدحسین زواری از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×