روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال با مساوی به استقبال پیرلو رفت" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال با مساوی به استقبال پیرلو رفت

استقلال در اولین دیدار دوستانه پیش فصل خود در ترکیه به نتیجه مساوی رضایت داد.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال از روز سه شنبه اردوی خود را در ترکیه شروع کرده است. این تیم که در منطقه ای کوهستانی در آنکارا اردو زده، امروز در اولین دیدار دوستانه پیش فصل به نتیجه مساوی دست یافت.آبی ها در اولین تجربه بازی با هدایت ساپیتنو، عصر امروز مقابل گنچلر بیرلیگی رفتند. این تجربه اما با برد همراه نبود و قهرمان لیگ برتر ایران در باز کردن حریف دسته یکی خود از ترکیه ناکام بود تا بازی با نتیجه مساوی بدون گل به پایان برسد.سرمربی پرتغالی استقلال برای شناخت بیشتر شاگردانش، طی دو نیمه از ترکیب های متفاوت استفاده کرد تا نشان دهد بیشتر از نتیجه، به دنبال تسلط بیشتر روی توانایی تک تک مهره های تیم است. او در نیمه اول تیمش را با ترکیب زیر راهی میدان کرد:علیرضا رضایی، رضا میرزایی، امیرعلی صادقی، رافائل سیلوا، سعید مهری، آرمان رمضانی، روزبه چشمی، ابوالفضل جلالی، جعفر سلمانی، امید حامدی فر و ارسلان مطهریبعد از اینکه دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند، استقلال نیمه دوم را با این ترکیب شروع کرد:سید حسین حسینی، روزبه چشمی، رافائل سیلوا، ابوالفضل جلالی، صالح حردانی، پیمان بابایی، مهدی مهدی پور، زبیر نیک نفس، کوین یامگا، سجاد شهباززاده و جعفر سلمانیشاگردان ساپینتو در این نیمه هم مثل نیمه دوم موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شدند اما در باز کردن دروازه حریف نیز ناکام بودند تا مساوی 0-0 اولین نتیجه استقلالِ ساپینتو در اردوی ترکیه باشد. آنها همچنین در دومین بازی تدارکاتی خود نیز به مصاف فاتح کاراگومروک می روند؛ این تیم در سوپر لیگ ترکیه حضور دارد و هدایتش بر عهده آندره آ پیرلو بازیکن اسبق و مشهور فوتبال ایتالیا است.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال با مساوی به استقبال پیرلو رفت از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×