روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "فوری؛ خداحافظی رسمی ستاره استقلال از هواداران" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فوری؛ خداحافظی رسمی ستاره استقلال از هواداران

امیرحسین حسین زاده با انتشار پستی در صفحه شخصی خودش در اینستاگرام به طور رسمی از هواداران این تیم خداحافظی کرد.

به گزارش "ورزش سه" مهاجم جوان آبی های تهرانی در فصل گذشته که نقش موثری در قهرمانی بدون شکست استقلال در لیگ بیست و یکم ایفا کرد، سرانجام جدایی خودش از این باشگاه را علنی کرد.حسین زاده که با نظر مجیدی به استقلال پیوسته بود، از ابتدای فصل نقل و انتقالات صحبت هایی در خصوص پیوستنش به باشگاه شارلوا به گوش می رسید. با این حال با شروع تمرینات استقلال این بازیکن در مجموعه انقلاب حاضر شد و یک هفته هم با تیم ساپینتو تمرین کرد اما در نهایت با فراهم شدن مقدمات پیوستنش به باشگاه بلژیکی با توجه به بند آزادسازی قراردادش، در اردوی ترکیه استقلال حاضر نشد تا جدایی اش قطعی شود. دقایقی قبل اما حسین زاده با قراردادن یک متن کوتاه در اینستاگرام، از هواداران استقلال خداحافظی کرد.ملی پوش فوتبال کشورمان با تشکر از مدیریت و کادرفنی، از حمایت هواداران استقلال در مدت حضورش در استقلال گفت و نوشت: " نمیدونم الان باید با سلام شروع کنم یا خداحافظی! ولی اینو میدونم و مطمئنم که یه لحظه برای سربلندی و موفقیت تیمم دریغ نکردم و دست از تلاش برنداشتم و همه توانمو برای سربلندی تیمم گذاشتم. از کادر مدیریت و کادر فنی محترم تیم بزرگ استقلال ممنونم بابت همه زحماتی که برای من و تیمم کشیدن. در اخر ممنونم از همه هواداران عزیزی که به بنده لطف داشتن همه جوره من و تیمو حمایت کردن. به امید دیدار در پناه حق"به این ترتیب باید به زودی شاهد حضور این بازیکن در فوتبال اروپا باشیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فوری؛ خداحافظی رسمی ستاره استقلال از هواداران از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×