روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مرادمند و کاوه رضایی نیز راهی ترکیه شدند" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مرادمند و کاوه رضایی نیز راهی ترکیه شدند

حسین مرادمند و کاوه رضایی دو بازیکن استقلال برای پیوستن به اردوی این تیم راهی ترکیه شدند.

به گزارش "ورزش سه"، حسین مرادمند یکی از افرادی بود که به دلیل مشکلات سربازی و خروج از کشور، نتوانست همراه سایر بازیکنان استقلال راهی ترکیه شود و به همین دلیل روزهای ابتدایی اردوی آماده سازی تیمش را در آنکارا از دست داد.در نهایت و پس از حل مشکلات به وجود آمده برای این بازیکن، او توانست مجوز خروج را به دست بیاورد و با پروازی راهی کشور ترکیه شد تا بتواند به سایر هم تیمی هایش ملحق شود.کاوه رضایی خرید جدید استقلالی ها نیز دیگر بازیکنی است که قرار است خود را به ریکاردو ساپینتو معرفی کند. شب گذشته بود که پیوستن این بازیکن به آبی ها رسما اعلام شد و این مهاجم کرمانشاهی صبح امروز به همراه مرادمند با پروازی راهی ترکیه شدند تا در روزهای باقیمانده از اردوی آنکارا، در تمرینات حاضر شوند.استقلال روز گذشته در نخستین دیدار تدارکاتی خود برابر گنچلربیر به تساوی بدون گل رضایت داد و قرار است آبی ها در یک بازی دوستانه دیگر به مصاف فاتح کاراگومروک بروند. این تیم در سوپر لیگ ترکیه حضور دارد که هدایت آن بر عهده آندره آ پیرلو بازیکن اسبق و مشهور فوتبال ایتالیا است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مرادمند و کاوه رضایی نیز راهی ترکیه شدند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×