روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بهتر از همه وینگرهای لیگ؛ ثابت کن!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بهتر از همه وینگرهای لیگ؛ ثابت کن!

محمدرضا حسینی در لیگ بیست و دوم با رد پیشنهادهایش چهارمین سال حضورش در سپاهان را پشت سر خواهد گذاشت.

به گزارش "ورزش سه"، حسینی در لیگ نوزدهم با پوشیدن شماره 10 سپاهان به عضویت تیمی درآمد که امیرقلعه ‎نویی سرمربی آن بود ولی در آن فصل اتفاقات عجیب و غریبی گریبان سپاهان را گرفت و درنهایت این تیم با رتبه پنجمی به کارش خاتمه داد تا حسینی که به عنوان ستاره ذوب آهن و لیگ برتر پا به تیم پرافتخارتر استان اصفهان گذاشته بود تصمیم به تغییر شماره اش بگیرد و با شماره هفت به لیگ بیستم رسید.در لیگ بیستم شرایط برای حسینی تغییر کرد و در مسیر کسب عنوان بهترین نایب قهرمانی تاریخ در لیگ برتر حسینی هم یکی از مهره های درخشان تیم محرم نویدکیا در اولین سال مربیگری اش بود. او هم اما مانند سپاهان در لیگ بیست و یکم نتوانست عملکرد خوبش را تکرار کند تا فصل گذشته برای سپاهان با ناکامی و خداحافظی محرم نویدکیا پایان یابد.حسینی طی سه فصل حضور در اردوی طلایی پوشان اصفهانی موفق به ثبت 11 گل شده است که بهترین رکورد او در لیگ بیستم زیر نظر محرم نویدکیا با ثبت 6 گل در پست وینگر راست رقم خورد. او در لیگ نوزدهم سه و در لیگ بیست و یکم هم موفق به 2 مرتبه گلزنی برای سپاهان شد تا حالا انگیزه های زیادی در چهارمین سال همکاری برای بهبود رکوردش داشته باشد.با پایان مسابقات محمدرضا حسینی که همیشه صحبت هایی پیرامونش درباره دلایل عدم دعوتش به تیم ملی وجود داشته باز هم مانند پنجره تابستانی لیگ بیستم با پیشنهادی جدی از سوی استقلال مواجه شد اما با توجه به راحتی در اصفهان باز هم ترجیح داد که این شهر ماندنی شود.حسینی حالا به عنوان یکی از باتجربه ترین بازیکنان و وینگرهای لیگ برتر در آستانه شروع فصلی تازه است؛ فصلی که او حضور سومین سرمربی دوران حضورش در سپاهان را تجربه خواهد کرد و با توجه به حضور مورایس سپاهان در معرض نگاه دقیق تر اهالی فوتبال قرار خواهد گرفت.شماره 7 سپاهان که احتمالا در فصل پیش رو فرصت بستن بازوبند کاپیتانی را نیز در بسیاری از بازی ها پیدا خواهد کرد البته سال سختی را در پیش خواهد داشت؛ چرا که طلایی پوشان اصفهانی پس از چند فصل تلاش برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ بیست و دوم به نتیجه ای جز قهرمانی فکر نخواهند کرد و در این مسیر نقشی که محمدرضا حسینی به عنوان یکی از بهترین بازیکنان لیگ ایفا خواهد کرد بسیار تعیین کننده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بهتر از همه وینگرهای لیگ؛ ثابت کن! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×