روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مدل استقلال و بدنسازی دو منظوره!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مدل استقلال و بدنسازی دو منظوره!

عارف غلامی که این روزها تصویر او روی بیلبوردهای تبلیغاتی نیز دیده می شود، هدف های مهمی در فصل پیش رو دارد.

به گزارش "ورزش سه"، این روزها در خیابان های پایتخت چهره یک استقلالی بیش از هر زمان دیگری دیده می شود. بازیکنی که با پشت سر گذاشتن دوران سخت مصدومیت پارگی رباط صلیبی، اکنون به یک مدعی جدی حضور در ترکیب آبی ها تبدیل شده که داعیه حضور در جام جهانی را نیز در سر دارد.بازگشت عارف غلامی به میادین را می توان بهترین زمان ممکن برای بازگشت یک فوتبالیست از مصدومیت شدید پارگی رباط صلیبی نامید. جایی که دو مدافع اصلی تیم فرهاد مجیدی یعنی حسین مرادمند و سیاوش یزدانی راهی خدمت سربازی شدند و استقلال با کمبود شدید مدافع روبرو شد.حضور عارف در ترکیب آبی ها باعث شد تا دوری دو بازیکن سرباز تیم به چشم نیاید و همین درخشش کافی بود تا او به اردوی تیم ملی نیز فراخوانده شود و اکنون این بازیکن هیچ تمایلی به از دست دادن جایگاهش در تفکرات دراگان اسکوچیچ ندارد و قصد دارد یکی از مسافرین قطر باشد.غلامی که این روزها تصویر او برای تبلیغ یک مارک ادکلن روی بیلبوردهای پایتخت دیده می شود، به عنوان جدیدترین مدل و مانکن استقلالی در عرصه تبلیغات، فصل بسیار مهمی را پیش روی خود می بیند و قصد ندارد حتی پس از بازگشت مرادمند و جذب سیدمحمد حسینی، حضور در ترکیب اصلی را از دست بدهد.مدافع جوان آبی ها که اکنون یکی از مهمترین دوره های بدنسازی چند فصل گذشته اش را پشت سر می گذارد، باید در این روزها به بهترین شکل ممکن بدنش را بسازد تا در طول فصل دچار آسیب دیدگی شدیدی نشود. مصدومیتی که بیش از 7 ماه او را خانه نشین کرد و این بازیکن هرگز علاقه ای به تکرار آن اتفاق تلخ ندارد.این بازیکن مستعد که پیشنهاداتی از قطر و پرتغال داشت، سرانجام قراردادش را با استقلال تمدید کرد و قصد دارد نشان دهد که پشت این ژست های تبلیغاتی یک بازیکن خودساخته و خشن است که می خواهد همه چیز را به دست بیاورد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مدل استقلال و بدنسازی دو منظوره! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×