روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "سپاهان مورایس با این ستاره اوج می‌گیرد" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سپاهان مورایس با این ستاره اوج می‌گیرد

وینگر مستعد فوتبال ایران پس از یک فصل پرفراز و نشیب آماده درخشش در جمع طلایی پوشان است.

به گزارش "ورزش سه" یاسین سلمانی این روزها در عکس های تمرینات سپاهان در ترکیه حسابی دیده می شود. ستاره ای که پس از مصدومیت طولانی مدت در اواخر فصل گذشته به شرایط بازی رسید اما نتوانست آن طور که باید و شاید انتظارات را برآورده کند.وینگری که در فصل اول حضور نویدکیا خوش درخشید و با نمایش های قابل قبولش، فوتبال دوستان ایرانی را به ظهور یک استعداد ناب امیدوار کرد. با این حال، بازیکن فیکس تیم ملی امید ایران که سابقه حضور در اردوی تیم ملی بزرگسالان را هم دارد، در فصل جدید زیر نظر ژوزه مورایس پرتغالی، انگیزه های بسیار زیادی برای تکرار خاطرات شیرین هواداران از بازی هایش دارد.سلمانی که به شدت مورد توجه باشگاه استقلال هم قرار داشت، به پیشنهادهای خارجی خودش هم اعتنایی نکرد تا کماکان به حضور در سپاهان ادامه دهد. بازیکن 20 ساله سپاهانی ها از جلسه اول تمرین طلایی پوشان در کمپ باغ فردوس این تیم را همراهی کرد و اکنون در اردوی ترکیه به مرز آمادگی می رسد تا در سال جام جهانی بتواند شانس حضور در لیست تیم ملی در مهم ترین رویداد فوتبالی جهان پیدا کند.بدون شک دراختیار داشتن ورژن آماده ی سلمانی، می تواند دغدغه های مورایس در بخش هجومی را به کمترین حد خودش برساند. باید دید سلمانی در فصل جدید فوتبال ایران چه جایگاهی برای خودش دست و پا می کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سپاهان مورایس با این ستاره اوج می‌گیرد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×