روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "این مربی به کمتر از قهرمانی راضی نمی‌شود(عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

این مربی به کمتر از قهرمانی راضی نمی‌شود(عکس)

ریکاردو ساپینتو پرتغالی این روزها در ترکیه تنها یک هدف از آماده سازی تیمش دنبال می کند.

به گزارش "ورزش سه" وقتی ساپینتو با تیم موریننزه به دسته پایین لیگ پرتغال سقوط کرد، تصورش را هم نمی کرد که فصل آینده را روی نیمکت قهرمان یک کشور آسیایی آغاز کند. با این حال اعتماد مدیران استقلال به این سرمربی باتجربه باعث شد تا مرد پرتغالی کارش را در ایران آغاز کند.ساپینتو که در کنفرانس مطبوعاتی خودش در بدو پیوستن به باشگاه استقلال از کسب چهار قهرمانی با این تیم به عنوان هدفش یاد کرد( هرچند همراه با کمی شوخ طبعی) به سنگین ترین شکل ممکن تمرینات آبی ها را استارت زد.ساپینتو که سه روز قبل از شروع رسمی تمرینات به بازیکنان برنامه آماده سازی شخصی داده بود، از همان جلسه اول تمرین تمام بازیکنان را به اسم شناخت تا خیلی زود شیمی موردنظرش با بازیکنان را پیدا کند. تمرینات دو نوبته ی مدافع عنوان قهرمانی زیر نظر کاپیتان اسبق اسپورتینگ لیسبون همراه با نظارت کامل روی وعده های غذایی، بازیکنان را از جدیت این سرمربی برای ماموریت جدید آگاه کرد. نگاهی به صحبت های بازیکنان استقلال از شدت فشار تمرینات او به خوبی تصدیق کننده ی همین مدعاست.یکی از ملزومات استفاده از سرمربی خارجی، فراهم کردن زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری برای آنهاست. پس اردوی ترکیه به عنوان اصلی ترین فاز آماده سازی آبی پوشان از سوی مدیریت مهیا شد تا ساپینتو در فضایی ایده آل هفته دوم و سوم بدنسازی تیمش را پیاده کند. با وجود تساوی در نخستین بازی دوستانه، ریکاردو از اوضاع و احوال تیم راضی به نظر می رسد. امری که به خوبی در تصاویر منتشرشده از این سرمربی در خروجی حساب های کاربری این باشگاه در پلتفرم های گوناگون هویدا است.ساپینتو که سابقه قهرمانی با استاندارد لیژ در فوتبال بلژیک را دارد، می داند که هواداران یکی از دو غول فوتبال ایران، به عنوانی کمتر از اولی آن هم پس از قهرمانی بدون شکست در لیگ بیست و یکم، قانع نیستند. عنوانی که برای خودش هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است تا اعتبارش در دوره دوم زندگی ورزشی اش را بیشتر از قبل کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " این مربی به کمتر از قهرمانی راضی نمی‌شود(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×