روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "حمید مطهری و تکرار نقش با ژانر متفاوت" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حمید مطهری و تکرار نقش با ژانر متفاوت

نساجی یکی از معدود تیم هایی است که بیشتر بازیکنان تاثیر گذار فصل گذشته اش را حفظ کرده است. تنها بازیکنی که اردوی این تیم را ترک کرد مرتضی منصوری بود.

به گزارش "ورزش سه"، این بازیکن راهی تیم مس رفسنجان شد و در عوض نساجی سه بازیکن از تیم پرسپولیس بخدمت گرفت. علی شجاعی، محمد شریفی و علیرضا ابراهیمی. معمولا در فصل نقل و انتقالات هر تیمی بیشتر بازیکنان بگیرد در فوتبال ایران تیمی موفق تر قلمداد می شود اما به طور حتم تیمی که شاکله اصلی اش را حفظ می کند شانس بیشتری برای رسیدن به هدف تعیین شده در فصل پیش رو خواهد داشت چرا که به مراتب تیمی هماهنگ تر از حریفان است که 10 و یا حتی گاهی بیشتر بازیکن به جمع خود اضافه می کنند. (اگر چه هر تیم لیگ برتر جدا از دوتیم صعود کننده می توانند 7 بازیکن به ترکیب اضافه کنند اما گاهی خرید تیم ها با بازیکنان تیم های دسته اولی و بازیکنان رده سنی جوانان و امید بیشتر از 7 بازیکن می شود.)و اما حمید مطهری در نساجی همان نقشی را ایفاء می کند که در پرسپولیس داشته. مربی تمرین دهنده. برای مربیان تمرین دهنده حتی اگر روزی سرمربی شوند دل کندن از این نقش سخت است و همیشه در هر جایگاهی سعی می کند نفر اول تمرین تیم باشند. حمید مطهری به همراه نساجی اولین فصل سرمربیگری را تجربه خواهد کرد و البته کار سختی را پیش رو خواهد داشت. به هر صورت تیم بعد از 63 سال قهرمان جام حذفی شده و انتظارات از نساجی بالا رفته است و دست کم تماشاگران نساجی انتظار دارند تیم در لیگ برتر تبدیل به تیم بهتری شود و به مقامی بهتر از دوازدهمی دست یابد.حمید مطهری برای رسیدن به این مهم باید ساختار دفاعی تیم را ترمیم کند. شاید برایتان جالب باشد نساجی با وجود قهرمانی در جام حذفی و خوردن یک گل در 5 بازی در لیگ برتر خط دفاعی ضعیفی داشت و بعد از شهر خودرو با 43 گل خورده و نفت مسجد سلیمان با 35 گل خورده دارای ضعیف ترین خط دفاعی با 34 گل خورده بود و این بهبود وضعیت تیم در جدول رده بندی لیگ برتر را تهدید می کند و اگر تیم خواهان نمایش های بهتری در لیگ برتر است باید در ساختار دفاعی تبدیل به تیم بهتری شود. نساجی در سه بازی دوستانه در برابر تیم ملی نوجوانان؛ امیدهای نساجی و پرسپولیس هم 7 گل خورد و این شاید به خاطر ارایه بازی های تهاجمی از سوی نساجی باشد. اما به هر صورت قهرمانی فصل گذشته استقلال در لیگ برتر ثابت کرد تیم هایی که در فاز دفاعی خوب هستند شانس بیشتری برای موفقیت دارند. همان طور که فصل گذشته نساجی در جام حذفی در فاز دفاعی بهترین تیم بود و با کمترین گل خورده قهرمان شد. یعنی یک گل خورده در بازی با گل گهر. بازی ای که با نتیجه 3-1 به سود تیم نساجی پایان یافت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حمید مطهری و تکرار نقش با ژانر متفاوت از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×