روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "خط حمله استقلال با 27 گل زده شروع می‌کند" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خط حمله استقلال با 27 گل زده شروع می‌کند

مهاجمان کنونی استقلال روی هم رفته در فصل گذشته 27 گل به ثمر رسانده اند و این یک نکته مثبت برای خط حمله آبی ها محسوب می شود.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اتفاقات جذاب در ترکیب استقلال برای فصل جدید لیگ برتر حضور مهاجمان پرتعداد در این تیم است؛ ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی که علاقه خاصی به فوتبال هجومی دارد، حالا ابزار این کار را هم توسط مدیریت باشگاه در اختیار گرفته و با داشتن ستاره های پرتعداد و توانمند در خط حمله می تواند فوتبال زیبایی را به نمایش بگذارد.استقلالی ها که به تازگی کاوه رضایی مهاجم باتجربه که سابقه بازی در این تیم را داشت و 5 سال در بلژیک توپ زد را به خدمت گرفته اند، حالا خط حمله شان پر است از بازیکنانی که هر حرکت شان می تواند بوی گل بدهد و این موضوع برای علاقه مندان به فوتبال جذاب خواهد بود.اگرچه نسبت به فصل پیش رودی ژستد مهاجم فرانسوی و امیرحسین حسین زاده از استقلال جدا شده اند اما اتفاق خوب برای آبی هااضافه شدن سجاد شهباززاده، پیمان بابایی و کاوه رضایی به استقلال پیوسته اند و همچنین احتمالا یک هافبک هجومی(وینگر) خارجی نیز به جمع آبی پوشان اضافه شود تا ترکیب خط حمله استقلال بسیار قدرتمندتر شود.نکته مهم اما درباره مهاجمان استقلال این است که آنها فصل قبل هرکدام تعداد قابل قبولی گل به ثمر رساندند؛ با یک محاسبه وینگرها و مهاجمان کنونی استقلال می توان به این نکته دریافت که آنها فصل پیش روی هم رفته 27 گل به ثمر رساندند که این موضوع قابل توجهی محسوب می شود.از جمع مهاجمانی که در استقلال ماندگار شده اند، کوین یامگا پارسال 10 گل زده بود، ارسلان مطهری 3 بار دروازه حریفان را باز کرد و همچنین آرمان رمضانی نیز دو بار برای استقلال گلزنی کرد. مهاجمان جدید استقلال نیز در فصل گذشته آمار خوبی از لحاظ گلزنی داشتند. سجاد شهباززاده 6 بار برای سپاهان گلزنی کرده بود، پیمان بابایی 5 گل برای تراکتور به ثمر رساند و رضا میرزایی نیز اگرچه به عنوان هافبک هجومی بازی می کرد یکبار موفق شد برای طلایی پوشان اصفهانی گل بزند.به عبارت بهتر مجموع مهاجمان کنونی استقلال در فصل گذشته 27 گل به ثمر رسانده اند که این موضوع می تواند اتفاق خوبی برای آبی ها باشد. از سوی دیگر کاوه رضایی نیز اگرچه پارسال برای تیم بلژیکی اودهورلی گلی به ثمر نرساند اما شرایط خوبی داشت و شاید اگر در برخی مقاطع مصدومیت ها برایش پیش نمی آمد اکنون او نیز تعداد گل های زده مهاجم های استقلال در فصل گذشته را بالاتر می برد. با این حال پیشینه کاوه نیز این امید را به استقلالی ها می دهد که او هم بتواند نامش را در بین گلزنان این تیم در فصل جدید به ثبت برساند.بدون شک استقلال از خط حمله جذابی سود می برد و این موضوع یک نکته امیدوار کننده و هیجان انگیز برای طرفداران آبی پوش است. استقلالی که مدافع عنوان قهرمانی است و برای کسب دوباره جام تلاش می کند حالا ابزار لازم برای انجام فوتبال زیبا و هجومی را در اختیار داردو باید دید ساپینتوی پرتغالی چگونه از این مهاجمان توانمند و پرتعداد استفاده خواهد کرد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خط حمله استقلال با 27 گل زده شروع می‌کند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×