روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "صالح مصطفوی استقلال را فراموش نمی‌کند" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

صالح مصطفوی استقلال را فراموش نمی‌کند

دستیار محبوب فرهاد مجیدی در امارات هم تیم سابقش را از یاد نبرده است.

به گزارش "ورزش سه" صالح مصطفوی، دستیار سابق والتر زانگا که در زمان حضور علیرضا منصوریان روی نیمکت استقلال به این تیم پیوست، این روزها در اتحاد کلبا فرهاد مجیدی را همراهی می کند.صالح که بعد از یک جدایی در زمان وینفرد شفر، با حضور استراماچونی در استقلال به این تیم بازگشت و به عنوان آنالیزور مشغول شد، با پیوستن فرهاد مجیدی به این تیم نقش پررنگ تری بر عهده گرفت و به یکی از مربیان این باشگاه تبدیل شد. مصطفوی در دوره دوم کار فرهاد در استقلال، دستیار اول ایرانی او بود تا یکی از ارکان قهرمانی بی شکست استقلال در فصل گذشته به شمار برود.صالح که این روزها در باشگاه الاتحاد کلبا به عنوان دستیار به کادرفنی فرهاد مجیدی اضافه شده، خاطراتش با تیم استقلال را فراموش نکرده است. مصطفوی نمایه حساب کاربری اش در توییتر را به تصویری از خودش با لباس استقلال به همراه جام قهرمانی ای که فصل گذشته با این تیم کسب کرد تغییر داده تا نشان دهد هنوز دل در گروی تیم محبوب دوران کودکی اش دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " صالح مصطفوی استقلال را فراموش نمی‌کند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×