روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ساپینتو، کاوه رضایی را به بدنساز استقلال سپرد" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ساپینتو، کاوه رضایی را به بدنساز استقلال سپرد

مهاجم تازه وارد استقلال فعلا به صورت اختصاصی تمرینات خود را انجام می دهد.

به گزارش "ورزش سه"، کاوه رضایی که چند روزی است پیوستنش به استقلال قطعی شده و در اردوی ترکیه نیز حضور یافته، از نظر بدنی نسبت به سایر بازیکنان عقب تر است و به همین خاطر باید تمرینات اختصاصی انجام بدهد.بعد از موفقیت کاوه رضایی در تست های پزشکی باشگاه استقلال، این مهاجم باتجربه به ترکیه رفت و در اردوی آبی پوشان حضور یافت. کاوه رضایی بعد از معرفی خود به ریکاردو ساپینتو آخرین وضعیت جسمانی اش را برای سرمربی استقلال توضیح داد.از آنجایی که کاوه رضایی حدود 2 ماه است به صورت گروهی با تیمی تمرین نکرده، ساپینتو او را به مربی بدنساز تیم سپرده تا با انجام تمرینات اختصاصی رفته رفته به تمرینات گروهی اضافه شود. با این تفاسیر احتمالا کاوه رضایی در همه تمرینات گروهی استقلال حاضر نباشد و چند روز بعد بتواند با رسیدن سطح جسمانی اش به سایر نفرات همپای آنها تمرینات سخت را دنبال کند.بدون شک ساپینتو با توجه به سابقه کاوه رضایی حساب ویژه ای روی این مهاجم برای فصل جدید باز کرده و هواداران استقلال نیز امید زیادی به درخشش این بازیکن در ترکیب تیم خود دارند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ساپینتو، کاوه رضایی را به بدنساز استقلال سپرد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×