روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ترکیب استقلال برای دیدار با شاگردان پیرلو" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ترکیب استقلال برای دیدار با شاگردان پیرلو

به نظر می رسد ریکاردو ساپینتو سعی کرده بهترین ترکیب ممکن برای بازی برابر فاتح کاراگومروک ترکیه را به میدان بفرستد.

به گزارش "ورزش سه" تیم فوتبال استقلال در دومین دیدار تدارکاتی خودش در اردوی ترکیه به مصاف تیم فاتح کاراگومروک ترکیه خواهد رفت.بعد از کسب تساوی برابر حریف دسته یکی، ساپینتو امروز باید به مصاف تیمی از سوپرلیگ ترکیه برود که هدایت آن بر عهده آندره آ پیرلو، سرمربی و بازیکن سابق یوونتوس است.سرمربی پرتغالی استقلال برخلاف بازی قبل که با ترکیبی از بازیکنان فیکس، ذخیره، قدیمی و جدید اردوی خودش استقلال را روانه زمین کرده بود، این بار به نظر ترکیب اولیه مدنظرش برای لیگ برتر را به میدان فرستاده است تا آبی ها در این مسابقه محکی جدی را تجربه کنند.ترکیب یازده نفره استقلال برای بازی امروز به این شرح است:سید حسین حسینی، روزبه چشمی، ابوالفضل جلالی، صالح حردانی، رافائل سیلوا، مهدی مهدی پور، زبیر نیک نفس، کوین یامگا، جعفر سلمانی، سجاد شهباززاده و پیمان بابایی.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ترکیب استقلال برای دیدار با شاگردان پیرلو از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×