روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "نخستین تصویر کاوه با لباس استقلال (عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نخستین تصویر کاوه با لباس استقلال (عکس)

کاوه رضایی در حال انجام تمرینات بدنسازی به صورت انفرادی است تا زودتر به شرایط ایده آل برسد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از امضای قرارداد با استقلال، کاوه رضایی جهت پیوستن به سایر هم تیمی هایش راهی کشور ترکیه شد و خودش را به کادرفنی معرفی کرد. بازیکنی که پس از چند سال دوری از استقلال، یک بار دیگر پیراهن آبی ها را بر تن کرد.رضایی که دیرتر از تمام بازیکنان به تمرینات اضافه شده، این روزها در حال انجام تمرینات بدنسازی فشرده به صورت انفرادی است تا به شرایط ایده آلی که مدنظر ریکاردو ساپینتو قرار دارد، برسد.این بازیکن در دیدار دوستانه ای که امروز میان استقلال و فاتح کاراگومروک برگزار شد، حضور پیدا نکرد تا بتواند بدن خود را به شرایط مطلوب برساند و در اختیار کادرفنی باشد.عارف غلامی نیز که چند ماه پیش از مصدومیت شدید پارگی رباط صلیبی بازگشته، با نظر ساپینتو تمرینات بدنسازی را برگزار می کند و او نیز در کنار کاوه قصد دارد عضلات بدنش را قوی تر از قبل کند تا خطر مصدومیت دوباره را حس نکند.غلامی با انتشار تصویری از خودش در کنار کاوه، از انجام این تمرینات سنگین و پرفشار خبر داد. در واقع می توان گفت که استوری عارف نخستین تصویر از رضایی با پیراهن استقلال است چرا که هنوز رسانه رسمی آبی ها تصاویر امضای قرارداد این بازیکن را رسانه ای نکرده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نخستین تصویر کاوه با لباس استقلال (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×