روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "عملکرد امیدوارکننده ساپینتو برابر اسطوره ایتالیا" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

عملکرد امیدوارکننده ساپینتو برابر اسطوره ایتالیا

عملکرد استقلال تحت ساپینتو در دیدار برابر تیم خوب فاتح کاراگومورک، باعث امیدواری هواداران این تیم شده است.

به گزارش "ورزش سه"، تقابل برابر فاتح کاراگومروک که فصل قبل توانسته بود رتبه هشتم جدول رده بندی سوپر لیگ ترکیه را از آن خود کند، دیدار جذابی برای آبی های پایتخت به شمار می رفت. بخصوص اینکه آندره آ پیرلو سرمربی سابق یوونتوس روی نیمکت تیم ترکیه ای نشسته بود که بر حساسیت های این دیدار افزود.استقلال تحت هدایت ساپینتو در دیدار نخست خود برابر گنچلربیر به تساوی بدون گل رسیده بود و برای یک محک جدی دیگر، به مصاف تیم پرستاره ای رفت که فصل بعد یکی از مدعیان حضور در رتبه های بالای جدول است.هر چند که نیمه نخست این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید اما تغییراتی که ساپینتو در نیمه دوم اعمال کند، برای تیم او نتیجه داد و استقلال با دبل وینگر جوان و آینده دارش توانست از سد رقیب خود بگذرد.هر چند که دو تیم در فصل بدنسازی به سر می برند و قادر به استفاده از تمامی پتانسیل هایشان در دیدارهای دوستانه پیش فصل نیستند اما عملکرد خوب تیم ساپینتو در این بازی و برتری برابر شاگردان پیرلو می تواند باعث افزایش انگیزه های این سرمربی پرتغالی برای آغاز یک فصل سخت و پر ماجرا باشد.ساپینتو که به خوبی می داند به عنوان جانشین فرهاد مجیدی وظیفه سختی را بر گردن دارد، قصد دارد در روزهای باقیمانده از فصل نقل و انتقالات، تیمش را با جذب چند مهره موثر تقویت کند تا پرقدرت وارد مسابقات شود و پیروزی در بازی امروز، انگیزه های او و شاگردانش را افزایش داد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " عملکرد امیدوارکننده ساپینتو برابر اسطوره ایتالیا از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×