روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال با چشمی همچنان روی نوار کلین‌شیت" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال با چشمی همچنان روی نوار کلین‌شیت

استقلال در یک بازی دیگر با حضور روزبه چشمی موفق به بسته نگه داشتن دروازه اش شد.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در اردوی آماده سازی خود در ترکیه عصر شنبه با 2 گل از سد فاتح کاراگومورک گذشت. دیداری که می تواند در ادامه فصل به کار آبی ها بیاید چرا که حریف روز گذشته شاگردان ساپینتو، یکی از تیم های خوب ترکیه به شمار می رود.اما نکته جالب درباره نتیجه این دیدار، بسته نگه داشته شدن دروازه استقلال است. فصل گذشته شاگردان مجیدی موفق شدند رکورد کلین شیت لیگ برتر و کمترین تعداد گل های خورده تاریخ این مسابقات را از خود به جای بگذارند که نقش بازیکنی مانند چشمی در این آمار ستودنی است.روزبه فصل گذشته به طور کلی 21 بار برای استقلال به میدان آمد و نکته قابل ستایش در این خصوص، ثبت آمار 16 کلین شیت در طی دقایق حضور این بازیکن در ترکیب آبی ها بوده است.به طور دقیق تر باید گفت در 16 مسابقه از 21 دیداری که چشمی در زمین حضور داشته، استقلال گلی را دریافت نکرده است. حال زمان ورود چشمی به بازی در نیمه دوم بوده و یا وی در ترکیب اصلی حضور داشته و یا تا پایان بازی کرده و یا با یار جایگزین تعویض شده است.حالا و در دو دیدار تدارکاتی که استقلال در ترکیه برگزار کرده، روزبه هر دو مرتبه از ابتدا در جمع یازده نفر اصلی تیم ساپینتو قرار داشته و آبی پوشان نیز در این دو مسابقه گلی را دریافت نکرده اند تا همچنان به روند کلین شیت های خود ادامه دهند.اعتماد ساپینتو به چشمی و حضور فیکس او در دو دیدار دوستانه در ترکیه، نشان دهنده این مسئله است که سرمربی پرتغالی حساب ویژه ای روی این بازیکن با تجربه باز کرده است. روزبه در فصل پیش رو به عنوان کاپیتان دوم در دسترس ساپینتو است و او می تواند از تجارب بالای این بازیکن بهره ببرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال با چشمی همچنان روی نوار کلین‌شیت از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×