روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "پیراهن استقلال، سوغات آبی‌ها برای پیرلو (عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیراهن استقلال، سوغات آبی‌ها برای پیرلو (عکس)

آندره آ پیرلو پس از پایان دیدار تدارکاتی روز گذشته، پیراهن استقلال را از سرپرست آبی ها کادو گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، بازی برابر فاتح کاراگومروک کافی بود تا استقلالی ها فرصت دیدار با اسطوره فوتبال ایتالیا را داشته باشند. آندره آ پیرلو که به همراه تیم ملی ایتالیا عنوان قهرمانی جام جهانی را به دست آورد، با میلان و یوونتوس نیز جام های متعدد داخلی و اروپایی را به کلکسیون افتخاراتش افزود.پیرلو که پس از جدایی از یوونتوس طی یک سال گذشته خانه نشین بود، ماه گذشته و در انتقالی غیرمنتظره راهی کشور ترکیه شد تا هدایت فاتح کاراگومروک را برعهده بگیرد. تیمی که فصل گذشته در جایگاه هشتم جدول رده بندی ایستاد و امسال به دنبال کسب جایگاه بهتری است.پیرلو روز گذشته و در مسابقه دوستانه برابر استقلال وظیفه هدایت تیمش را برعهده داشت هر چند که این شاگردان ساپینتو بودند که با درخشش وینگر جوان خود یعنی امیرعلی صادقی با 2 گل از سد حریف خود عبور کردند.اما بیژن طاهری سرپرست استقلال نیز پیش از شروع مسابقه عصر روز گذشته، پیراهن استقلال را به عنوان یادگاری به آندره آ پیرلو سرمربی تیم فاتح کاراگومروک اهدا کرد تا او این سوغاتی را از آبی ها به خانه ببرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیراهن استقلال، سوغات آبی‌ها برای پیرلو (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×